Majaczenie na tle nerwowym, nietypowy przypadek

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tajniak2222 20 maja 2012, 11:02
witam wszystkich tu obecnych :) dolaczylem do was ze wzgledu na siostre i jej dziwne zachowania , mianowicie 2 lata temu mama cieszko zachorowala miala niemal zawal ,stwierdzono u niwej palpitacje serca przewlekla i wiele innych chorob wyrytych na jej ciele przez cieszkie zycie.siostra bardo sie tym przejela i wpadla w depresje a wlaciwie niewiem co to i z czego to sie wzielo to tylko przypuszczenia.jej przypadek obiawial sie w ten sposob ze miala stany majaczeniowe ,widziala rozne dziwne rzeczy i wydazenia tak jakby mialy one sie wydazyc w przyslosci .pisala diwne nazwiska imiona wydazenia ,ciagle plakala .byla niedo zniesienia .cala rodzina byla w wielkim szoku ,niemoglismy sobie z nia poradzic ani niewiedzielismy do jakiego specyjalisty sie zwrocic.czy do psychiatry czy (moze to dziwnie zabzmi ) egzorcysty.to bylo dziwne i nie wytlumaczalne .
wyslalismy ja na sile niemal do psychiatry podiela leczenie przebadano ja od top do glow na wszystkie sposoby .stwierdzili ze to na tle nerwowym i to we wczesnym stadjum ta depresja jest i ,ze jak podejmie leczenie i leki to wszystko minie .no i po prawie roku wrocila do siebie i byo super prez kolejny rok po odstawieniu lekow .
do dzis wlasnie sie dowiedzialem od szwagra ze to powrocilo ,mianowicie dziwnie sie zachowuje lata ze zdjeciami i cos mowi jak by chciala przed czyms ostrzec cos przekazac ale nikt tego nie moze zrozumiec .szwagier dal jej znowu te leki .prosze o jakies wskazowki moze ktos z was spodkal sie z podobnymi obiawami .prosze piszcie potrzebujemy pomocy niewiemy co dalej robic.
pozdrawiam t.
Ostatnio edytowano 20 maja 2012, 14:02 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono interpunkcję w tytule wątku

przez *Monika* 20 maja 2012, 14:00
tajniak2222, Witaj!
Najwidoczniej choroba matki uaktywniła u siostry tak silny lęk, który popchnął siostrę w stronę depresji.
Z tego co piszesz siostra leczyła się farmakologicznie.
Myślę, że dobrze byłoby ją zdiagnozować jeszcze raz.
W szpitalu też mogliby jej dobrać odpowiednie leki. Bo te, co brała ostatnio wcale nie muszą jej pomagać.
A to, dlaczego po roku czasu znowu wszystko wróciło, to jest pytanie na wagę złota? Myślę, że nie. Myślę, że może jakieś wydarzenie dla niej ważne spowodowało pojawienie się objawów, o których piszesz.
To może być wszystko...urojenia, omamy...nie wiem, nie jestem specjalistą.
Dobrze byłoby przejść się z nią do psychiatry po diagnozę i rozpocząć leczenie.

Nie wiem czy psychoterapia byłaby tu wskazana z uwagi na diagnozę. Psychoterapia nie sprawdza się w niektórych chorobach psychicznych.
Obrazek
Główny Moderator

przez tajniak2222 21 maja 2012, 16:40
diekuje potwierdzam kazdy pzypadek jest inny i inaczej sie leczy czasem ksiadz potrzebny czasem szpital ,psychiatra ,psycgholog ,leki .dziekuje bylismy u psychiatry dal leki a przyczyny bedziemy szukac az znajdziemy :)pozdrawiam s:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 22 maja 2012, 20:53
tajniak2222, daj znać jak już będziecie wiedzieć co jest grane, ok?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg