zakochałem się :):):):):):):):)tak to czuje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny21lat 21 maja 2012, 12:36
sam nie wiem co ja robię, mam teraz wyrzuty sumienia ze ja skrzywdziłem, przekreśliłem, strasznie mnie to dręczy :cry:
tak bardzo chcial bym cofnąć czas
depresyjny21lat

przez linka 21 maja 2012, 12:37
Yyyy no przpraszam, najpierw chłopak zakłada trzy konta z których równocześnie pisze na forum, na jednym że zginęła mu dziewczyna, na drugim ( z tego samego IP) komplementuje inne użytkowniczki i pisze jakby się nic nie stało, teraz nagle to ...... :roll:
Może było to ostre ale prawdziwe ....... ja rozumiem, każdy przeżywa żałobę w inny sposób ale ten jest co najmniej dziwny....... i cała ta historia jest moim zdaniem mocno podejrzana....

Nie zrozumiecie mnie, nie doświadczyliście tego dramatu, nie wiecie jak to jest tracić kogoś, czuć totalna pustkę życia.

Zaufaj mi, nie tylko Ty tutaj straciłeś kogoś bliskiego.....

-- Pn maja 21, 2012 11:39 am --

depresyjny21lat, czasu nie cofniesz w żaden sposób, ale Ty popadasz z depresji w euforię ....a to nikomu nie służy, radzę się uspokoić i spróbować znaleźć złoty środek, trochę równowagi w życiu..... może wizyta u terapeuty by pomogła?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ladywind 21 maja 2012, 12:44
linka napisał(a):Yyyy no przpraszam, najpierw chłopak zakłada trzy konta z których równocześnie pisze na forum, na jednym że zginęła mu dziewczyna, na drugim ( z tego samego IP) komplementuje inne użytkowniczki i pisze jakby się nic nie stało, teraz nagle to ...... :roll:
Może było to ostre ale prawdziwe ....... ja rozumiem, każdy przeżywa żałobę w inny sposób ale ten jest co najmniej dziwny....... i cała ta historia jest moim zdaniem mocno podejrzana....

Nie zrozumiecie mnie, nie doświadczyliście tego dramatu, nie wiecie jak to jest tracić kogoś, czuć totalna pustkę życia.

Zaufaj mi, nie tylko Ty tutaj straciłeś kogoś bliskiego.....

-- Pn maja 21, 2012 11:39 am --

depresyjny21lat, czasu nie cofniesz w żaden sposób, ale Ty popadasz z depresji w euforię ....a to nikomu nie służy, radzę się uspokoić i spróbować znaleźć złoty środek, trochę równowagi w życiu..... może wizyta u terapeuty by pomogła?

linka
Ci mądrze napisała, bo wg mnie też cała ta sytuacja jest dosyć dziwna i nagle taka euforia, poza tym 3 rózne konta, i każdy na inny temat, najlepszy jest ten o chwaleniu innych forumowiczek, kiedy dziewczyna lezy w grobie:/
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg