zakochałem się :):):):):):):):)tak to czuje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Uciekinier 20 maja 2012, 16:07
depresyjny21lat napisał(a):jest super i niech tak juz zostanie na zawsze, nie czuje juz depresji

Heh, to zabawne w sumie, szybko przeszło, więc takie zdziwienie u wszystkich. Nie zdążyleś się tu zadomowić,ale to dobrze. I ja nie uważam, że depresja może powrócić.. Jeśli rzeczywiście jest Twoim ideałem, to będzie lekiem na wszystko, nawet jeśli przyjdzie załamanie to jej obecność może Ci pomóc, ale jak będzie to się sam przekonasz.

depresyjny21lat napisał(a):
wiesz jestem bardzo wrazliwym czlowiekiem i relacje miedzy ludzkie sa dla mnie waznym aspektem zycia a wiec wierze w miłość i tak czuje ze to coś niezwyczajnego. Ona po prostu jest dla mnie magią moich emocji i wiem ze jej zależny na mnie, ufa mi. Dla mnie to cos pieknego kiedy droga osoba chce byc tylko z tobą tak niezależnie bo widzi w tobie radość życia :D

Ładnie to napisałeś. Boże jak Ci zazdroszczę, też chciałbym napisać, że ta wyimaginowana postać, którą spotykam w moich wyobrażeniach, staje się nagle realnym przeżyciem.. :(
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez pinda 20 maja 2012, 17:25
:)))

jestem nowa na forum, ale poki co czytam wątki optymistyczne

fajnie, gratuluję,
cieszę się Twoim szczęściem :smile:
Jeśli to wartościowa dziewczyna, a w to wierzę, wesprze Cię w chorobie i doda Ci sił, a to już 3/4 sukcesu myślę ;)

w koncu swir tez zasluguje na milosc, nie? ;)))
Ostatnio edytowano 21 maja 2012, 12:41 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
burning down the house!

przez ladywind 20 maja 2012, 17:33
Michuj napisał(a):
nie czuje juz depresji

tjaaaa. Zejdzie Ci bomba endogenna, to zobaczysz...

:lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 20 maja 2012, 17:46
Dla mnie to cos pieknego kiedy droga osoba chce byc tylko z tobą tak niezależnie bo widzi w tobie radość życia :D

Gorzej jak sie jest daleko od takiej osoby wtedy nici z radosci życia. Płakac mnie się chce.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez frustrated 20 maja 2012, 19:14
polowie osob chyba zal dupe z zazdrosci sciska :mrgreen: fajnie ze sie zakochales, powodzenia zycze i zeby wszystko ladnie sie ulozylo :smile:
zdrowymozg.pl

przez Stark 20 maja 2012, 19:24
No cóż... gl & hf.
Stark

przez ladywind 20 maja 2012, 19:28
frustrated napisał(a):polowie osob chyba zal dupe z zazdrosci sciska :mrgreen: fajnie ze sie zakochales, powodzenia zycze i zeby wszystko ladnie sie ulozylo :smile:

Akurat się mylisz, ja nie zazdroszcze, fajnie że chłopak sobie znalazł druga połowkę,i życze im aby ta miłość trwała wiecznie.

Możliwe, że depresje miał spowodowaną tylko tym, że nie miał dziewczyny. Jeśli tak to pewnie już depresja nie wróci czego mu zyczę. A chyba każdy użytkowni wie, że powody depresji są różne, bo każdy ma nieco inne uwarunkowania, które spowodowały chorobę.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez slow motion 20 maja 2012, 19:57
użytkownikowi niedawno zginęła dziewczyna w wypadku (bynajmniej tak pisał- tylko z innego konta ;) stąd moje zdziwienie.
i nie , nie zazdroszczę. Aktualnie jestem zakochana

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez ladywind 20 maja 2012, 20:18
slow motion napisał(a):użytkownikowi niedawno zginęła dziewczyna w wypadku (bynajmniej tak pisał- tylko z innego konta ;)

:shock: :shock: to ładne jaja, w takim razie szybko pogodził się ze stratą 8)
ale jazda

przez depresyjny21lat 20 maja 2012, 21:48
Tak zginęła mi dziewczyna, upłynęło od tamtej pory 4 miesiące. Osobiście to była dla mnie wielka tragedia jeszcze 3 tygodnie temu nawet myślałem o smierci. Nie wiedziałem jak żyć. Ale pojawiła sie ta kobieta na zakrętach mojej smierci. Bezinteresownie wyciągnęła mnie z istnego bagna mojej desperacji. Nawet nie wiecie jak ma złote serce. Po prostu ze łzami w oczach mówiąc ta kobieta podarowała mi drugie zycie.
To głupie co teraz napisze ale dla mnie priorytetowe, czuje jak by to była ona, ta sama kobieta, ten sam ciepły głos, ta troska, uczucie nie wiem może to dar od Boga CUD. Pewnie sadzicie o mnie źle bo przekreśliłem tamtą kobietę inna, ale inaczej by mnie tu nie było bo wierze ze to ona, nie był bym wstanie wyrzec się miłości, z miłości. Dla mnie ona nadal istnieje ;)
depresyjny21lat

przez linka 21 maja 2012, 11:40
To czad, 4 miesiące to szmat czasu...... :roll:
Żeby było jasne, nikt nie każe tu nikomu trwać w wiecznej żałobie ale wybacz, 4 miesiące to pierdnięcie, ja dłużej za swoim zwierzakiem płakałam...........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mamak 21 maja 2012, 11:48
Ale jazda, ale nie potępiajcie go, każdy inaczej przeżywa swoje życie i smutki, najważniejsze, że przestał myśleć o śmierci, pewnie potrzebuje bliskości zwłaszcza teraz. A czy to miłość, czas pokaże... Cieszę się, mimo wszystko. Mimo...

przez depresyjny21lat 21 maja 2012, 12:28
linka
Myślisz ze ja pogodziłem się z tym faktem, nie, nie umiem z tym normalnie funkcjonować, ciągle to tkwi w mojej glowie , nie wiem moze sam siebie oszukuje ze to cos wielkie bo bo teskno mi za nia. Swiat jest tak niesprawiedliwy. Powiedz sama moze powinienem zyc w żałobie?? W samotności i patrzeć na świat jak na wiezienie, żyć w stanie zawieszenia w nieważkość, istnieć bez sensu zycia az do obłędu. Nie zrozumiecie mnie, nie doświadczyliście tego dramatu, nie wiecie jak to jest tracić kogoś, czuć totalna pustkę życia.
depresyjny21lat

przez ladywind 21 maja 2012, 12:30
linka napisał(a):To czad, 4 miesiące to szmat czasu...... :roll:
Żeby było jasne, nikt nie każe tu nikomu trwać w wiecznej żałobie ale wybacz, 4 miesiące to pierdnięcie, ja dłużej za swoim zwierzakiem płakałam...........

słuszna uwaga linka mnie i większości użytkowników forum też bardzo to dziwi i niemiło się to czyta :?

Sortuj wg