Dezorientacja.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Dezorientacja.

przez Ślepiec 27 lip 2012, 19:35
Postanowiłem napisac mały "update" do obecnego stanu rzeczy.Byłem u psychologa ale po 3 wizycie zrezygnowałem bo nic mi to nie dawało żadnych odpowiedzi , rozwiązań , ulgi, chyba tylko frustracje.
Nie wiem co robić... boje się tego co przyniesię przyszłośc , wydaje mi się ,że czeka mnie tylko więcej bólu. Nie widze już sensu w jakichkolwiek czynnościach nawet tych codziennych jak pójscie na uczelnie czy spotykanie się z ludzmi. Psycholog powiedział mi że musze sobie wyznaczyć jakiś cel i do niego dążyć , hah tak zrobiłem i osiągnołem to czego wcześniej myślałem ,że nie dam rady zrobić , ale co mi to dało ? Nic.
Wręcz pogorszyło to sytuacje bo uświadomiłem sobie ,że niektórych rzeczy nie moge zmienic chocbym codzien stawał na głowie i wypruwał sobie flaki.
Zastanawiam się tylko co będzie dalej ... wręcz się tego boje.

Dezorientacja.

przez whoru 27 lip 2012, 22:48
Byłem, w pewnym sensie dalej jestem i zapewne będę w podobnej sytuacji co ty. Psycholog jak każdy lekarz może być gorszy i lepszy, tak jak dentysta. Warto spróbować wizyty u innego psychologa. Z Twojej opowieści potrafię sam wiele przypisać sobie. Skończyło się to wszystko na depresji. Nie jestem żadnym specjalistą w tym zakresie, ale z własnego doświadczenia powiedzieć mogę, że wizyta u psychiatry całkowicie by nie zaszkodziła, a nawet mogłaby być zalążkiem do rozwiania tych wszystkich problemów, z którymi się zmagałeś i nadal zmagasz. Ja sam skończyłem w końcu na tabsach i wiem, że bez nich byłbym teraz totalnym wrakiem i w sumie nie żałuje, że poddałem się leczeniu.

Sortuj wg