Jak to przetrzymać nie zwariować i nie skończyć w piachu

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ladywind 13 maja 2012, 14:51
Jak wyżej w temacie, jak nie zwariować kiedy jestem już w takiej rozypce psychicznej jak nigdy dotąd nie byłam
i naprawde mam ochotę się zabić, bo to ukróci to psychiczne zasrane cierpienie!!

Mam zacząć ćpać? czy co?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez *Monika* 13 maja 2012, 14:58
ladywind, mówiąc"to", masz na myśli konkretną sytuację, czy w ogóle szeroko pojmowany stan depresji?
Jeśli chodzi o to drugie, to:
- rozmowa z kimś bliskim,
- stała kontrola lekarza psychiatry,
- terapia,
- nie zaprzestanie rozwijania swoich pasji, przynajmniej próby zainteresowania czymś,
- częste nie spędzanie czasu samotnie,
Obrazek
Główny Moderator

przez dogomaniaczka 13 maja 2012, 14:59
ladywind, zapisać się w końcu do psychologa!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 13 maja 2012, 16:12
ladywind, może spróbuj wyrzucić z siebie,co się dzieje?Być może to choć trochę Ci pomoże?Pamiętaj,że zawsze możesz tutaj napisać.I koniecznie psycholog i psychiatra.To podstawa...trzymaj się tam...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 13 maja 2012, 22:18
*Monika*, jestem pod kontrolą lekarza, ale to konczy sie na wizycie 5 minut przepisaniu kolejnych leków, gdzie wcześniejsze nie dały rezultatu.
Na terapie nie nadaje się w tym momencie, bo mam ciężko cokolwiek zrobić, nie mówiąc już o opuszczeniu domu
Oprócz nerwicy męczą mnie natretne myśli, które mam niemal non stop, bez chwili wytchnienia
Rozmowa z bliską osobą, w tym wypadku z mamą, jest tylko rozmową, pomoże na chwilę,a potem dalej jest psychiczne cierpienie
Miałam pasje ale w tym stanie nic mnie nie interesuje, nawet coś co wcześniej lubiłam
W głowie mam pustke, to potem myśli i tak jest w kółko dzien w dzień od stycznia :( jestem już tym bardzo zmęczona, czuje sie totalnym zerem od dłuższego czasu, stoje w miejscu, życie mi ucieka, a dodam że to nie pierwszy nawrót choroby, kiedy wcześniej miało być tak dobrze. Ja sie od tego nie potrafie uwolnić.

Bellatrix, może jutro napisze coś wiecej co mnie męczy, najśmiejszniejsze jest to, że ja wiem skąd to wszystko wynika, sama potrafie bez psychologa dotrzeć do tych mechanizmów choroby, a i tak nic to nie pomaga, ciągler tkwię w tym bagnie po uszy :why:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Candy14 13 maja 2012, 22:20
najśmiejszniejsze jest to, że ja wiem skąd to wszystko wynika, sama potrafie bez psychologa dotrzeć do tych mechanizmów choroby, a i tak nic to nie pomaga,

Bo znac mechanizm nie znaczy wiedziec jak z nim walczyc..dlatego chodzimy do psycho
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 13 maja 2012, 22:23
Candy14, wiem że nie obedzie sie u mnie bez psychologa, ale musze troche stanąć na nogi, bo w tym stanie nawet sie nie skupie na takiej rozmowie z nim

przez Candy14 13 maja 2012, 22:25
ladywind, wiec trzymam kciuki, zebys troche doszla do siebie :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Wiola* 13 maja 2012, 22:25
ladywind, A może pobyt w szpitalu? To nie jest nic strasznego , a zawsze łatwiej dobrać leki i jesteś pod stałą opieką.
Moderator

przez ladywind 13 maja 2012, 22:28
*Wiola*, jak te nowe leki nie pomogą to biorę to pod uwagę, choć nie ukrywam, że szpitala się boję

Candy14, dziękuję

przez *Wiola* 13 maja 2012, 22:33
ladywind, Zapewniam Cie ,że nie ma czego. Wiele osób z forum przez to przeszło i większość uważa to za dobre wyjście. Ja też byłam i to nawet kilka razy i uważam ,że było warto.
Moderator

przez ladywind 13 maja 2012, 22:42
*Wiola*, przekonałaś mnie naprawde, jak te leki nie pomogą to ja tam się wybiorę, bo za długo już czekam na poprawę

przez *Wiola* 13 maja 2012, 22:46
ladywind, Trzymam kciuki żeby jednak zaskoczyły , ale jeśli nie to wierzę ,że szpital pomoże.
Moderator

przez depresyjny21lat 13 maja 2012, 22:54
tez mam podobny problem no i tez jestem bezradny, współczuje Ci bardzo bo wiem jakie to uczucie:(
depresyjny21lat

Sortuj wg