Jak sobie poradzic z zyciem...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zagubiona377 10 maja 2012, 23:13
no tak dzieki! ja wiem ze nie moge pic bo lyk bylby dla mnie zabojca. a tak naprawde 3ci tydzien jak eksplodowalam i popadlam w tego mega dola dostalam tabletki ale nie bralam od pocz\atku, dopiero od 2tyg biore i tamten tydzien mialam juz jakis "normalniejszy" a teraz od trzech dni leze i rozpaczam nad soba jakby w moim ciele byl ktos obcy;(
(przepraszam to ja tak haotycznie pisze ale to przez ten nieogar chociaz teraz jest o niebo lepiej jak rano i tyle lekow co dzis zjadlam uspok) a najdziwniejsze jest to ze wieczorem czuje sie soba bardziej a ranka znow sie boje bo se obiecuje ale jak niepodolam to rozwale sie calkiem ;(

przez tahela 10 maja 2012, 23:24
zagubiona377,
dwa tygodnie dopiero bierzesz i moze to byc normalny efekt pogorszenia po rozpoczeciu leczenia lekiem, poczekaj jeszcze , bo to za, krótki okres by mowic o działaniu leku , musi sie rozkręcić, a co bierzesz?
i nie pij szczególnie,ze mieszkasz sama i nawet nie miałby kto po karetkę zadzwonić, pisz na forum , może jakoś bedzie Ci łatwiej przetrwać z nami
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez zagubiona377 10 maja 2012, 23:40
biore Lustral.. a mieszkam z ludzmi u ktorych wynajmuje pokoj ale to juz dluzsza historia. ci ludzie dzialaja mi na nerwy i ten klimat tez mi nie sprzyja ale puki co musze tu zostac.
o alkoholu nawet nie mysle to bylby "zloty strzal" samoboj wiec wiem...
a co ztym porankiem?
dziekuje za dobre slowo ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 10 maja 2012, 23:44
zagubiona377,
no problem dasz radę
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść