Czy to depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to depresja?

przez Gunia76 09 maja 2012, 19:47
On. napisał(a):Ale jeżeli przyjedzie psychiatra,pogada i pojedzie sobie to niewiem czy nie będzie dla niej gorzej.
Tzn myślę że siostra zawsze była skryta,tlumnila w sobie emocje,
nasz ojciec jest alkoholikiem i znęcał się nad nią psychicznie,nasza mama zmarła 4lata temu a ona chyba teraz sobie niewiem przypomniała wszystko bo była przy niej jak umierala i to było wszystko nagle,
a widzę że teraz siostra zaczyna mi mówić,że już chyba zaduzo i za długo w sobie wszystko trzymała.dusiła.
Wiem że źle zrobiłem gdyż zaczęła pisać pamiętnik co czuje, i udało mi się przeczytać kilka zdań w których pisało że kiedyś ktoś ją dotykał w intymne miejsca a ona uciekła.wiem że nie powinnien czytać ale nie wiem co mam już zrobić dla niej,
siostra ma anemie a nic prawie nie je więc to może źle się skończyć
co mam zrobić?pomocy:(

-- 09 maja 2012, 13:00 --

-- 09 maja 2012, 13:00 --

wezwij lekarza do domu, dobrze ci radzę. Sam jej nie zmusisz do leczenia, ale można spróbować, co ci szkodzi. Lekarz da jej jakieś leki, nie musi się mu zwierzać, ani spowiadać ze swojej przesłosci. Zobaczy w jakim jest stanie i na pewno da jej tabletki, ty będziesz pilnował, zeby je regularnie brała.
http://www.nerwica.com/post918275.html#p918275 TO WŁAŚNIE JEST MOJA HISTORIA

Sortuj wg