wszystko

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

wszystko

przez schumann68 01 maja 2012, 13:12
tutaj piotr czyli schumann68 fan muzyki klasycznej i dobrej ksiazki moj pokoj to ponad 200 ksiazek i 100 plyt glownie romantyzm schumann grieg czajkowski dvorak no i moi nieodlaczni towarzysze depresja lek fobia natretne mysli - miesiac w szpitalu 5 lat brania parogenu bardzo dobry lek teraz utrata pracy alkohol plus parogen od dwoch dni nie trzezwieje powracaja starzy przyjaciele natretne mysli lek przed ludzmi obwinianie sie o wszystko myslenie ze nic nie ma sensu bo i tak zwyciezaja ludzie zli podli i falszywi to nie moj swiat chyba nikt mnie nie rozumie a wez sie w garsc tak mowia przeciez nie maja pojecia jak strasznie mni niszcza mowiac te slowa czy jest ktos kto mnie rozumie ?

wszystko

przez Artemizja 01 maja 2012, 13:20
schumann68, tak,jest tutaj dużo osób,które rozumieją,co przeżywasz.Słowa"weź się w garść",to najgorsze,co ktoś może powiedzieć.Dla osób,które borykają się z problemami,jest to jak wbicie noża w plecy.Te słowa bolą,sprowadzają poczucie winy i pogarszają stan,szkodzą.Trudno jest się nimi nie przejmować,bo wwiercają się w Nas,pozostają w myślach na bardzo długo.Ludzie,którzy powtarzają"weź się w garść",tak naprawdę nie wiedzą,co robią,co mówią...gdyby to wszystko było takie proste...niestety jednak nie jest.Problemów się nie rozwiąże ot tak-jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Wiem,że jest Ci ciężko i czujesz się osamotniony,masz żal do ludzi,ale nie wszyscy są tacy.Tutaj Cię rozumiemy,bo sami spotykamy się z takim traktowaniem,niezrozumieniem ze strony innych.Nie jesteś z tym sam...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg