depresja na tle tradziku

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja na tle tradziku

przez depresyjny21lat 29 kwi 2012, 21:22
walcze 5 lat z tym, jestem pol roku po kuracji izotekiem, tradziku prawie nie mam ale mam przebarwienia i blizny i czerwona sucha cerę i nadal mam zniszczonom cere i bede mial, juz nie mam do tego sil co robic?prosze o pomoc
depresyjny21lat

depresja na tle tradziku

przez czarnobiała mery 29 kwi 2012, 21:28
ja miałam trądzik przez ponad 10 lat i jeszcze czasami się pojawia, leki od dermatologa (tabletki i maści) pomagały chwilowo, a potem wszystko wracało. polecam zaparzyć zioła tymianku i robić sobie okłady wacikiem, mi to pomagało bardziej niż antybiotyki od dermatologa.

depresja na tle tradziku

przez depresyjny21lat 29 kwi 2012, 21:34
a to wysusza skore bo teraz moj problem to strasznie sucha skora a jutro musze w tym sloncu pracowac i to mnie dobija strasznie
depresyjny21lat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

depresja na tle tradziku

przez dans 29 kwi 2012, 22:19
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że po 4 latach walki z tym cholerstwem wyglądam już w miarę ok ale niestety jest tak jak lekarz mi uświadamiał - nie rozwiązało to moich życiowych problemów. To tak na marginesie tylko.
Obrazek
Hi, I hate You.

depresja na tle tradziku

przez thatMightyOneMan 29 kwi 2012, 23:14
zmień w głowie podejście do tego... w ogóle przestań zwracać uwagę na ten szit bo jak sam widzisz ..nic ci to nie daje; zdiagnozuj przyczynę tj jakieś podstawy ma ten syf i niema to tamto; ja pamiętam jak Roaccutan to był new shit i musiałem jeździć po niego ok 40kmXD bo był tańszyXD ostra cena jak na tamte czasy była.... ale do żeczy ,izo pomaga... zawsze; ale na ile "%" to sprawa indywidualna bardzo....

polecam doraźnie Duac + Acnederm

...jeśli u ciebie ten szit jest przewlekły i już masz all za sobą to > WELLBUTRIN ; serio mówię.

depresja na tle tradziku

przez Zenonek 30 kwi 2012, 08:40
Na suchą skórę zażywaj preparat Hialu-femin, Oli Femin i capivit hydro control. Po 2-3 miesiącach powinny być widoczne efekty.

Co do blizn i przebarwien - odpowiednio dobrane kosmetyki wysokiej klasy i zabiegi dermokosmetyczne powinny zniwelować problem.

Sortuj wg