pomóżcie mi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

pomóżcie mi

przez Locust 18 kwi 2012, 23:37
karenina.a., samo wygląd to nie wszystko. Liczy się też zachowanie, pewność siebie...I czy każda ładna musi mieć chłopaka?
Locust

pomóżcie mi

przez karenina.a. 18 kwi 2012, 23:42
Locust, Jeśli (podobno) ładna dziewczyna ma prawie 20 lat i nie miała nigdy chłopaka, to najpewniej jest z nią coś nie tak. Tak myślę o sobie.
karenina.a.

pomóżcie mi

przez Locust 18 kwi 2012, 23:45
karenina.a., to straszny stereotyp. Odczuwam tu bardzo presję by na siłę być taką jak inni. Posiadanie chłopaka nie świadczy o wartościowości...
Locust

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pomóżcie mi

przez Stark 18 kwi 2012, 23:48
karenina.a., zgodzę się z Locust, społeczeństwo "normalne" usrało sobie do głowy takie a nie inne schematy. Ale o wartości człowieka nie decydują stereotypy czy utarte schematy...
Stark

pomóżcie mi

przez karenina.a. 18 kwi 2012, 23:50
Locust, masz rację, tylko często dziewczyny, które mają chłopaków na każdym kroku podkreślają tę swoją przewagę nad tymi, które są same. Mam koleżankę, która nie jest typową pięknością, ale za każdym razem opowiada mi o tym jak to jej nie podrywają i z iloma to chłopakami ona się spotyka. Zwyczajnie mnie to boli, nie chodzi o to, że zazdroszczę tym dziewczynom, po prostu chciałabym, zeby mną też się ktos interesował. Zresztą, to mnie utwierdza tylko w przekonaniu, ze wcale nie jestem ladna.
karenina.a.

pomóżcie mi

przez Stark 18 kwi 2012, 23:52
Wydaje mi się że po prostu obracasz się w nieodpowiednim środowisku dla siebie,gdzie cię zwyczajnie nie rozumieją/nie chcą zrozumieć.
Stark

pomóżcie mi

przez Locust 18 kwi 2012, 23:54
karenina.a., tylko puści ludzie tak się chwalą...
I po tym przykładzie właśnie widzisz, że wygląd to nie wszystko. Ty masz pewne blokady (strach) przed chłopakami, dlatego nikt jeszcze nie było żadnych bliższych kontaktów.
Ale wszystko w swoim czasie ;)
Locust

pomóżcie mi

przez karenina.a. 18 kwi 2012, 23:54
Stark, to w takim razie ewidentnie mam pecha, jeśli chodzi o znajomości

-- 19 kwi 2012, 00:00 --

Locust, Tak, mam blokady, bo z jednej strony chciałabym kogoś mieć, ale z drugiej bardzo się boję i nie pozwalam sie do siebie zbliżć. Po prostu czekam na jakiegoś księcia z bajki, ktory zainteresuje się mną na dłużej i jakoś rozbiję tę skorupę, ktora mnie otacza. Na pozór mogę się wydawać zbyt niedostępna, bo nie należę do dziewczyn, które łatwo nawiazują kontakty z chłopakami i są słodkimi trzpiotkami.
karenina.a.

pomóżcie mi

przez Stark 19 kwi 2012, 00:00
karenina.a., Wiem,też mam pecha, na dłuższą metę wiem, że ludzie mnie nie lubią,uważają za dziwadło czy idiotę .
Cóż poradzić... może gdzieś tam są jeszcze odpowiedni ludzie.
Stark

pomóżcie mi

przez karenina.a. 19 kwi 2012, 00:04
Stark, z tym pechem, to z mojej strony była ironia, bo to raczej my jesteśmy dziwni, aniżeli ludzie, ktorzy nas otaczają. Nie postrzegasz tego w ten sposób?
karenina.a.

pomóżcie mi

przez Locust 19 kwi 2012, 00:04
karenina.a., no właśnie w bajki wierzysz, bo te te problemy musisz sama rozwiązać... Nikt nie ma czarodziejskiej różdżki, która nagle sprawi że wszystkie Twoje blokady znikną.
Locust

pomóżcie mi

przez Stark 19 kwi 2012, 00:10
karenina.a., Heh,po części tak. Nikt nie lubi zazwyczaj pesymistów, czy też osób zamkniętych w sobie, czy też "dziwaków" którym jestem (innych nie oceniam).
Co do środowiska,i ludzi otaczających mnie, nie wiem, nie mam w ogóle tematów z tymi ludźmi, utrzymuje kontakt bo muszę.
Stark

pomóżcie mi

przez karenina.a. 19 kwi 2012, 00:11
Locust, I rozwiążę te problemy, nie poddam się, życie jest tylko jedno i nie warto tracić czasu na użalnanie się nad sobą- zmienię to :) Bardzo podbudowały mnie twoje posty, wydajesz się naprawdę szczerym i pomocnym człowiekiem. Dawno takich ludzi nie spotkałam..., a może nie chcialam spotkać? W każdym razie- dziękuję :*
karenina.a.

pomóżcie mi

przez Locust 19 kwi 2012, 00:14
karenina.a., trochę pracy przed Tobą. Dzięki za miłe słowa :) Napisz później jak sobie radzisz ;)
Locust

Sortuj wg