Błagam pomocy co mam zrobic w takije sytuacji nie chce już ż

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Demonniczna25 14 kwi 2012, 15:28
Nie daje sobie rady mieszkamz z dziadkami , rodzice mają mnie gdzies pracuja w innym miesicie i nie sa razem , mama mnie wykańcza psychicznie karze mi sprzatac jej mieszkanie i wszystko robić wokól siebie nawet obiadu nie gotuje tylko wszystkiego ode mnie wymaga mówi ze jestem do niczego że nie zdam... chodze do szkoły przez co przeszkadza mi ta sytuacja w nauce a i jeszcze jak mam swoje zdanie to nie moge go wyrazić bo jestem śmieciem według niej , ONA JEST NAJWAŻNIEJSZA JA TO NIKT nie traktuje mnie jak córke ... gadąłm z wych. ale to nie pomogła bo mama chciała mnie zabrać do siebie zebym z nią mieszkaął i szantażuje mnie tym że jak nie to mnie siła zabierze albo odda do POPRAWCZAKA LUB SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO ... ja już wariuje przez to porozwalałm dziś cało zastawe kuchenną u babci cały pokj we szkle bo nienawidze tej rodziny ! Moja babcia przyczyniła sie do tego ze mama jest taka , musiała ja źle wychowac bo jak moze tak matka postepowac do córki czyli do mnie tak mna pomiatac i szantaować...a ja teraz sama jestem juz przez to chora psychicznie nie moge brac leków bo mam inna chorobę , psycholog nie pomga a na terapie musze czekać z miesiać ;(((( bo byla przerwana nie z mojej winy ! Czy ja mam jakies wyjście z tej sytuacji czy w zyciu nie mam już rzadnych szans zeby zdac ta szkole i być normalna. Boje sie że moge komuś coś zrobić bo tylko tak wyładowuje swoją agresje do ludzi bez powodu kogoś uderzam , popycham... nie daje rady co zrobić ! ? Nie mam przyjaciół ani w sumie rodziny , dziadkowie nie chca mi pomagac raz do psychologa poszli żebym sie odwaliał od nich...

Dodam ze cale moje zycie jest okropne to pasmo niepowodzen i cierpienia ;( nie chce już żyć a nikt nie moze mi pomóc z tym ;( chciałam isć do szpitala ale mama sie nie zgadza tylko krzyczy na mnie ze jestem nikim że mam sie nią zajmowac (ona jest zdrowa) i że ONA jest Njawazniejsza bo ona jest moim Bogiem i mam sie jej słuchac... tata ma to gdzieś jak sie z nim spotykam to wcale mi nie pomaga , podrózuje sobie i ma jakieś życie a ja... jestem Sama

Czy to jest jakaś choroba psychiczna moja i jak mam sobie z nia radzić z ta agresją i ninawiście do mamy i dziadków pomocy !

Czy mam wogóle szanse na szczęście i czy po 18 roku zycia można sobie mieszkac gdzie sie chce bo ja NIE WYTRZYMAM W TYM DOMU jeszcze na dodatek chyba nie zdam bo nie mam siły chodzic do szkoły , jak sie zmoblizowac do życia wogóle ?! Mam jakieś szanse na uwolnienie sie od tej chorej rodziny i wyleczenie siebie ?!

przez premullo 14 kwi 2012, 17:38
Witaj! No faktycznie , z tego co napisałas twoje zycie nie wygląda kolorowo . I chociaz mam tylko niecale 21 lat , zycie nauczylo mnie , ze nigdy nie jest łatwo . Lecz najgorsze co mozemy zrobic to sie załamac . trzeba isc do przodu i nie patrzec na innych . Oczywiscie , ze jak skonczysz 18 lat to masz prawo sie wyprowadzic . Lecz napewo ciezko jest zaczac zyc w tym wieku na własną ręke . Ale jezeli tak byloby ci lepiej to tylko moge trzymac za Ciebie kciuki i zyczyc Ci powodzenia :)

przez _someone_ 15 kwi 2012, 02:06
Musimy po prostu brać się w garść i zapomnieć o rodzinie, która nas nie chce. Załozyć własną.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 15 kwi 2012, 03:50
Ciezko to wyglada, zadnych leków nie mozesz brać, z terpii nie rezygnuj pomimo tego ,ze musisz czekać.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bomba21 16 kwi 2012, 21:13
no niezbyt przyjemne ci się żyje, jedyna nadzieja w przyszłości...
wiem jak to jest tez mi się chce czasem skończyc z tym, ale żyć trzeba dalej.
w przyszłości może będzie lepiej nie poddawaj się.
Będzie dobrze!

Sortuj wg