Depresja-nikt mnie nie rozumie!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Artemizja 08 mar 2012, 16:26
Sznurowka, ostatnimi czasy również miewam potworne bóle głowy,nudności i wymioty.Pojawiają się po sesjach z terapeutką,kiedy to poruszam trudne tematy.Podobnie zresztą jest,kiedy się czymś bardzo zdenerwuję.Głowa boli mnie tak,że nawet światła nie mogę zapalić,oczy łzawią i ledwo widzę.I nic na to nie pomaga.Dlatego myślę,że Twoje dolegliwości mogą być jak najbardziej na tle nerwowym.Jeśli jednak bóle głowy Ci nie przejdą,to dobrze by było zasięgnąć porady lekarza...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez reni 22 sie 2012, 21:23
Jestem ciekawa jak się teraz czujesz. Ja od miesiąca nie mogę poradzić sobie z depresją. Boje się z innymi rozmawiać na ten temat ze strachu , że mnie wyśmieją. Gdyby nie moja mama to nie dałabym już rady. Już nawet nie mam siły ukrywać swojego płaczu przed dziećmi. Staję się wrakiem człowieka.Nic mnie nie cieszy .Męczy mnie każda praca a nawet rozmowa z ludźmi .

przez julka00311 27 paź 2012, 21:16
Powiadasz 'Dawno się szczere nie śmiałam' napisz do mnie (na GG lub mail'u) pośmiejmy się razem. Nie martw się wszystko będzie dobrze :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg