Potrzebna pomoc- niech ktoś odpisze:(((

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Mniamnia 17 lut 2012, 12:06
Witam serdecznie,

znalazłam się w dość trudnej sytuacji i nie wiem, co mam zrobić. Otóż leczę się psychiatrycznie mniej więcej od dwóch lat. Ostatnio bardzo źle się zaczęłam czuć, mam silne lęki, otumanienie, nie jem i cały czas wymiotuję. Chciałam zgłosić się do swojej lekarki prowadzącej, ale okazało się, że do 15 marca jest na zwolnieniu. Pojechałam więc do szpitala psychiatrycznego, a tam stwierdzili, żebym zaczęła zmniejszać dawkę leku i zgłosiła się jak najszybciej do psychiatry. Dzisiaj poszłam do Ośrodka, bo była inna Pani doktor, ale nie zgodziła się mnie przyjąć, bo miała wielu pacjentów. Boję się tak sama odstawiać leki, a jednocześnie boję się tych ciągłych wymiotów, żeby coś mi się nie stało. Czy ktoś zna może jakiegoś dobrego psychiatrę w Warszawie, który byłby w stanie przyjąć pacjenta tego samego dnia? Przepraszam, ale naprawdę się boję, że coś mi się stanie:(

przez celineczka3 17 lut 2012, 13:43
Ja bym poszła normalnie do swojego lekarza rodzinnego-myślę że on będzie wiedział co robić w takiej sytuacji. Może przyczyna nie jest w ogóle związana z lekami psychotropowymi jakie bierzesz.
celineczka3

przez nextMatii 17 lut 2012, 14:26
Witaj umow sie jak najszybciej na wizyte do lekarza nawet prywatnie....bo te wymioty tez uwazam moga nie miec podloza psychicznego...jak najszybciej do lekarza...Pozdrawiam.
nextMatii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg