Brak dziewczyny. Kastracja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez shinobi 01 lut 2012, 13:24
"Lubię to!" ;)

przez cyprian 01 lut 2012, 13:35
Ja nie potrafię pojąć jako można narzekać że ma się dziewczynę za darmo :-| I są kłótnie, ale gdyby to było by straszne to by nikt nie chciał mieć dziewczyny :(
Ma ktoś dziewczynę i jeszcze narzeka :( To niech mi odda.

przez Korba 01 lut 2012, 13:37
cyprian, uważaj na słowa, bo ani się nie obejrzysz i będziesz miał już jakieś 20 dziewczyn :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 01 lut 2012, 13:40
cyprian, Wrzuć fotkę do "ludzie z forum" może Twoje szanse wzrosną ;)
Moderator

przez cyprian 01 lut 2012, 13:57
*Wiola* napisał(a):cyprian, Wrzuć fotkę do "ludzie z forum" może Twoje szanse wzrosną ;)

Nie będę ryzykować. Ktoś z mojego otoczenia zobaczy i będzie mieć mnie za wariata, który chce się wykastrować.
Że jestem pedofilem albo inne obrażające pomysły.

przez Zenonek 01 lut 2012, 15:39
cyprian, Człowieku potrzebna Ci jest profesjonalna pomoc dobrego seksuologa-psychoterapeuty. I to szybko.

My na forum nie pomożemy ci za bardzo.

Na pewno jestes zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie (strach przed odrzuceniem).
Powiem Ci tylko tyle, ze to nie jest tak, ze jezeli dana kobieta nie chce sie z Tobą spotykać to znaczy, ze od razu Cie odrzuca...Powodów może być milion (jest niesmiala, boi sie facetow, nie chce sie jej, ma zle doswiadczenia, jest w związku, nie podobasz sie itp itd)....O ile nie wyglądasz jak Quasimodo to wiesz prędzej czy pózniej zawsze sobie znajdziesz panienke.

Ale wpierw, zanim sie za to weźmiesz to musisz zrobić porządek ze swoja psychiką.

Twoje myśli wskazuja na ta, ze jestes neurotykiem , masz pewnie stany lękowo-depresyjne (prawie kazdy neurotyk to ma).

Jedyny sposob to leczenie psychiatryczne lub u seksuologa.

przez cyprian 01 lut 2012, 15:53
Zenonek napisał(a):cyprian, Człowieku potrzebna Ci jest profesjonalna pomoc dobrego seksuologa-psychoterapeuty. I to szybko.

My na forum nie pomożemy ci za bardzo.

Na pewno jestes zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie (strach przed odrzuceniem).
Powiem Ci tylko tyle, ze to nie jest tak, ze jezeli dana kobieta nie chce sie z Tobą spotykać to znaczy, ze od razu Cie odrzuca...Powodów może być milion (jest niesmiala, boi sie facetow, nie chce sie jej, ma zle doswiadczenia, jest w związku, nie podobasz sie itp itd)....O ile nie wyglądasz jak Quasimodo to wiesz prędzej czy pózniej zawsze sobie znajdziesz panienke.

Ale wpierw, zanim sie za to weźmiesz to musisz zrobić porządek ze swoja psychiką.

Twoje myśli wskazuja na ta, ze jestes neurotykiem , masz pewnie stany lękowo-depresyjne (prawie kazdy neurotyk to ma).

Jedyny sposob to leczenie psychiatryczne lub u seksuologa.

Chodziłem do psychoterapeuty i to cenionego. I mi powiedział na końcu, że potrzebna mi jest dziewczyna. I co ja mam leczyć? Mam leczyć to że chcę mieć dziewczynę?

przez nextMatii 01 lut 2012, 15:58
Nie,masz leczyc sposob szukania tej dziewczyny,nastawienie do tego
obraz swojej osoby w tym...taki caloksztalt myslowy Twoj....w tym temacie.......
nextMatii

przez shinobi 01 lut 2012, 16:01
cyprian, wszystko co napisałeś w tym temacie jest jakieś takie, "psychotyczne", może Ty jakieś niewłaściwe sygnały dajesz kobietom, jeśli rozmawiając z dziewczyną będziesz myślał jedynie o macaniu jej cycków, zamiast zwyczajnie rozmawiać bez jakiegoś erotycznego podtekstu, to faktycznie, nie wróżę sukcesów w poszukiwaniach.

przez Zenonek 01 lut 2012, 16:09
nextMatii napisał(a):Nie,masz leczyc sposob szukania tej dziewczyny,nastawienie do tego
obraz swojej osoby w tym...taki caloksztalt myslowy Twoj....w tym temacie.......

O własnie o to chodzi...

przez cyprian 01 lut 2012, 16:11
shinobi napisał(a):cyprian, wszystko co napisałeś w tym temacie jest jakieś takie, "psychotyczne", może Ty jakieś niewłaściwe sygnały dajesz kobietom, jeśli rozmawiając z dziewczyną będziesz myślał jedynie o macaniu jej cycków, zamiast zwyczajnie rozmawiać bez jakiegoś erotycznego podtekstu, to faktycznie, nie wróżę sukcesów w poszukiwaniach.

Każda mnie olewa. A jak się umawiam przez internet to nie przychodzi. I prawie wszystkie mają chłopaków. Nawet same zagadują chłopaków.
A łatwiej jest "chodzić" z dziewczyną za pieniądze. Chodzą starsi z takim 16-latkami bo dają im pieniądze. A są też ogłoszenia ale dziewczyny
za darmo nie chcą spędzać czasu. Ale teraz dostałem tutaj link na forum do portalu towarzyskiego dla dorosłych. Właśnie akceptują mi zdjęcie.
A po tym wykupuję konto dzisiaj. Może się uda poznać jakąś dziewczynę co za darmo będzie ze mną. Może spodobamy się sobie. A jak nie to dalej
będę sfrustrowany.

przez err 01 lut 2012, 16:11
Piszesz, ze jak sie ktorejs podobasz to ma juz chlopaka. Moze po prostu "obniz" poprzeczke i szukaj dziewczyny, nie ksiezniczki. O ile zaklad, ze sa dziewczyny, ktorym na pewno sie spodobasz, tylko Ty nie bedziesz ich chcial, bo sa duzo mniej ladne. Chcesz ksiezniczke to sie staraj. Nie do 3x sztuka. Kastracji nikt Ci nie zrobi. A jezeli chcesz swoj poped zniwelowac, to tylko SSRI. Nie ma cudownego leku, ktory obnizy Ci poped. A poza tym co w tym zlego, ze SSRI oprocz obnizenia popedu zadzialaja antydepresyjnie? To nawet lepiej, bo bedziesz mial ten problem gdzies.
err

przez cyprian 01 lut 2012, 16:44
err napisał(a):Piszesz, ze jak sie ktorejs podobasz to ma juz chlopaka. Moze po prostu "obniz" poprzeczke i szukaj dziewczyny, nie ksiezniczki. O ile zaklad, ze sa dziewczyny, ktorym na pewno sie spodobasz, tylko Ty nie bedziesz ich chcial, bo sa duzo mniej ladne. Chcesz ksiezniczke to sie staraj. Nie do 3x sztuka. Kastracji nikt Ci nie zrobi. A jezeli chcesz swoj poped zniwelowac, to tylko SSRI. Nie ma cudownego leku, ktory obnizy Ci poped. A poza tym co w tym zlego, ze SSRI oprocz obnizenia popedu zadzialaja antydepresyjnie? To nawet lepiej, bo bedziesz mial ten problem gdzies.

Ale ja nie pisałem, że szukam księżniczki. Mi się podoba prawie każda dziewczyna którą napotykam. Rzadko się zdarza, żeby mi się nie podobała jakaś dziewczyna.

-- 01 lut 2012, 20:51 --

Teraz trochę lepszy dzień. Napisałem na portalu towarzyskim do kilku dziewczyn. Mają ładne zdjęcia.
Może poznam kilka dziewczyn. Bezpośrednie oferty i kilka dziewczyn ma napisane, że za darmo mogą się poznać.

przez Kiya 01 lut 2012, 22:53
cyprian, widzisz, pomogłam :D Wybacz, że portal okazał się być płatny, nie wiedziałam ;)

shinobi, dobrze prawisz, jak zwykle :mrgreen:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg