Brak dziewczyny. Kastracja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nel 31 sty 2012, 23:36
cyprian, wiesz...juz sie teraz zgubilam....myslałam ze o czym innym mówimy...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez cyprian 31 sty 2012, 23:38
BłękitnaAbstrakcja napisał(a):cyprian, wiesz...juz sie teraz zgubilam....myslałam ze o czym innym mówimy...

Nie rozumiem. Napisz o co chodzi bo ja nie wiem o co chodzi.

przez Nel 31 sty 2012, 23:40
cyprian, wydawało mi sie ze brakuje ci ciepła, bliskości, uczucia, kogos obok kto przytuli i pocałuje....i kto bedzie tylko twój....a ty tylko jego....
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Spooky 31 sty 2012, 23:42
mi też brakuje tego. ale cyckiem bym nie pogardził :P

przez eagle black? 31 sty 2012, 23:44
cyprian napisał(a):Teraz na forum przeczytałem na tym forum że chłopak był w psychiatryku i tam się całował i dotykał piersi dziewczyn. Wszedłem tutaj napisać temat a tak sobie przeczytałem tamten i się okropnie czuję. Cały rozpłakany teraz jestem i mnie ostro boli głowa.Straszznnee!!! Tylko się zabić. Dlaczego ja jestem takim podeptanym gównem że nawet nie mogę dziewczyny podotykać??? Życie jest do dupy :-| :-|

człowieku idź do agencji ...150 , 200 pln i cała frustracja minie, co Ty myślisz,ze upolujesz tu leskę na dumanCo ? zapomnij , to nie ten portal

przez Nel 31 sty 2012, 23:45
eh....i znowu sie nieswojo czuje :(
ale ja niemądra....

Nel

przez Midas 31 sty 2012, 23:46
No na pewno lepiej iść do burdelu niż się kastrować.
Padłeś?! Powstań!!

przez cyprian 31 sty 2012, 23:46
BłękitnaAbstrakcja napisał(a):cyprian, wydawało mi sie ze brakuje ci ciepła, bliskości, uczucia, kogos obok kto przytuli i pocałuje....i kto bedzie tylko twój....a ty tylko jego....

Przecież ja cały czas o tym piszę. A co uważasz miałbym dziewczynę i bym jej nie całował i nie dotykał jej piersi? Mnie to frustruje że za pieniądze można mieć pozorne szczęście ale zawsze jest dziewczyna a ja za darmo nie mogę mieć dziewczyny. Nie mam się do kogo przytulić, pocałować, spędzać wspólne chwile, troszczyć się, wygadać się. Chciałbym też dotykać piersi mojej dziewczyny. Dotykać jej skóry, włosów. Mieć swoją drugą połowę. Ale ja jest gównem na tym świecie.

-- 31 sty 2012, 23:00 --

eagle black? napisał(a):
cyprian napisał(a):Teraz na forum przeczytałem na tym forum że chłopak był w psychiatryku i tam się całował i dotykał piersi dziewczyn. Wszedłem tutaj napisać temat a tak sobie przeczytałem tamten i się okropnie czuję. Cały rozpłakany teraz jestem i mnie ostro boli głowa.Straszznnee!!! Tylko się zabić. Dlaczego ja jestem takim podeptanym gównem że nawet nie mogę dziewczyny podotykać??? Życie jest do dupy :-| :-|

człowieku idź do agencji ...150 , 200 pln i cała frustracja minie, co Ty myślisz,ze upolujesz tu leskę na dumanCo ? zapomnij , to nie ten portal

Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

przez eagle black? 01 lut 2012, 00:05
cyprian napisał(a):
BłękitnaAbstrakcja napisał(a):cyprian, wydawało mi sie ze brakuje ci ciepła, bliskości, uczucia, kogos obok kto przytuli i pocałuje....i kto bedzie tylko twój....a ty tylko jego....

Przecież ja cały czas o tym piszę. A co uważasz miałbym dziewczynę i bym jej nie całował i nie dotykał jej piersi? Mnie to frustruje że za pieniądze można mieć pozorne szczęście ale zawsze jest dziewczyna a ja za darmo nie mogę mieć dziewczyny. Nie mam się do kogo przytulić, pocałować, spędzać wspólne chwile, troszczyć się, wygadać się. Chciałbym też dotykać piersi mojej dziewczyny. Dotykać jej skóry, włosów. Mieć swoją drugą połowę. Ale ja jest gównem na tym świecie.

-- 31 sty 2012, 23:00 --

eagle black? napisał(a):

Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

przez Kiya 01 lut 2012, 00:18
cyprian, po pierwsze - raz mówisz jak to chcesz się poprzytulać, porozmawiać i więcej, a zaraz potem "te durne dziewczyny". Opanuj się chłopie, bo jeżeli postrzegasz płeć przeciwną jako zło wcielone, to ja się nie dziwię, że nie możesz zbudować związku.

A co do samego tematu zaś. Mam dla Ciebie odpowiedź. Jedni pisali o portalach randkowych, inni o płaceniu za seks. Jest coś pomiędzy. Są portale, na których domyślnie chodzi tylko o to, ale nie odpłatnie - znajdują się dwie (więcej pewnie też może być :P) osoby, które mają ochotę, a nie mają z kim. I wszyscy są zadowoleni.*

*poza partnerami tych osób, jeżeli akurat są w związku... :roll:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez cyprian 01 lut 2012, 00:23
Kiya napisał(a):cyprian, po pierwsze - raz mówisz jak to chcesz się poprzytulać, porozmawiać i więcej, a zaraz potem "te durne dziewczyny". Opanuj się chłopie, bo jeżeli postrzegasz płeć przeciwną jako zło wcielone, to ja się nie dziwię, że nie możesz zbudować związku.

A co do samego tematu zaś. Mam dla Ciebie odpowiedź. Jedni pisali o portalach randkowych, inni o płaceniu za seks. Jest coś pomiędzy. Są portale, na których domyślnie chodzi tylko o to, ale nie odpłatnie - znajdują się dwie (więcej pewnie też może być :P) osoby, które mają ochotę, a nie mają z kim. I wszyscy są zadowoleni.*

*poza partnerami tych osób, jeżeli akurat są w związku... :roll:

"A co do samego tematu zaś. Mam dla Ciebie odpowiedź. Jedni pisali o portalach randkowych, inni o płaceniu za seks. Jest coś pomiędzy. Są portale, na których domyślnie chodzi tylko o to, ale nie odpłatnie - znajdują się dwie (więcej pewnie też może być :P) osoby, które mają ochotę, a nie mają z kim. I wszyscy są zadowoleni.*

Nie mam pojęcia o co chodzi w tym zdaniu.

A piszę "te durne dziewczyny" bo one są żródłem mojego życiowego nieszczęścia. Odpisują mi tutaj w temacie, że za pieniądze mogę mieć dziewczynę a czemu ZA DARMO nie mogę mieć? Jestem niepotrzebny na tym świecie.

przez Midas 01 lut 2012, 00:30
cyprian, kobiet jest sporo ponad 3.5 miliadra, w Polsce są proporcje też na korzyść facetów więc w końcu na pewno jakąś znajdziesz, tylko musisz szukać.
Kiya, miała na myśli portale, gdzie ogłaszają się panie i panowie, którzy dają ciała za friko, bez zobowiązań :P
Padłeś?! Powstań!!

przez cyprian 01 lut 2012, 00:36
Midas napisał(a):cyprian, kobiet jest sporo ponad 3.5 miliadra, w Polsce są proporcje też na korzyść facetów więc w końcu na pewno jakąś znajdziesz, tylko musisz szukać.
Kiya, miała na myśli portale, gdzie ogłaszają się panie i panowie, którzy dają ciała za friko, bez zobowiązań :P

A jakie to są portale? Jeszcze nie widziałem za darmo. Zawsze dziewczyna jest chętna ale trzeba jej płacić. Za darmo nie chce się przytulić. Albo trzeba płacić albo być kimś a nie "mną" i można za darmo mieć dziewczynę. Chodzić po parku, na kawe i robić razem na co się ma ochotę. Ale to już zależy od dziewczyny czy za darmo będzie spędzać czas czy nie. Wielkie chamstwo jest na tym świecie.

przez Kiya 01 lut 2012, 00:37
cyprian, to były 4 zdania :roll:

Midas, ciężko Ci było rozszyfrować moją wypowiedź? ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg