Brak dziewczyny. Kastracja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nieboszczyk 26 lip 2013, 14:53
cyprian napisał(a):
Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

spójrzmy prawdzie w oczy.nawet gdybyś wygrał w totka lub miał bogatych rodziców to owszem od "ładnych" dziewczyn nie mógł byś się opędzić.by tylko kuriozalnie paliły głupa,masturbowały się na twoich oczach,a nawet oblizywały by palce po masturbacji że niby na twój widok,że niby takie z ciebie ciacho,głośno by jęczały przy twoich rodzicach.zero ambicji i dumy.jak uwierzysz w to to będzie po tobie.a jak cos ci się stanie,pójdziesz do więzienia,do szpitala,zabraknie "bogatych" rodziców to kopną cię w tyłek.miłości i bliskości kupić nie można..więc nie tędy droga.z tym trzeba się poprostu urodzić żeby zostać wybranym
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez khaleesi 26 lip 2013, 15:00
nieboszczyk napisał(a):
cyprian napisał(a):
Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

spójrzmy prawdzie w oczy.nawet gdybyś wygrał w totka lub miał bogatych rodziców to owszem od "ładnych" dziewczyn nie mógł byś się opędzić.by tylko kuriozalnie paliły głupa,masturbowały się na twoich oczach,a nawet oblizywały by palce po masturbacji że niby na twój widok,że niby takie z ciebie ciacho,głośno by jęczały przy twoich rodzicach.zero ambicji i dumy.jak uwierzysz w to to będzie po tobie.a jak cos ci się stanie,pójdziesz do więzienia,do szpitala,zabraknie "bogatych" rodziców to kopną cię w tyłek.miłości i bliskości kupić nie można..więc nie tędy droga.z tym trzeba się poprostu urodzić żeby zostać wybranym

:shock: nieboszczyk cóz to za żywotne opisy ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez nieboszczyk 26 lip 2013, 15:03
psyche. napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):
cyprian napisał(a):

:shock: nieboszczyk cóz to za żywotne opisy ;)

tak wyglądają związki inwalidy z osobą pełnosprawną a koles wielce zdziwiony że musi płacić za buziaki,przytulania i rozmowe z dziewczynami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy666 30 lip 2013, 12:28
Ten typ, ten cały Cyprian ma zadatki na seryjnego mordercę, w ogóle ma jakiś zespół Aspergera, chyba. Oburzony, że płacić trzeba, taki los brzydali i popaprańców. A przy okazji wychodzi o co facetom tak naprawdę chodzi.Bliskość, przytulenie- dobra ściema a najlepiej za cycka potrzymać :roll:

przez linka 30 lip 2013, 18:40
nieboszczyk, byłeś kiedyś w jakimś związku?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 31 lip 2013, 16:36
linka napisał(a):nieboszczyk, byłeś kiedyś w jakimś związku?

tak wyglądał mój ostatni aranżowany związek z O.S.na kłamstwie nigdy nie zbuduje się związku.

przez linka 31 lip 2013, 16:51
Bogaci rodzice ci dziewczynę znaleźli?

Bo to, że tak wyglądał TWÓJ pseudo-związek nie znaczy, że każdy tak wygląda, pomijając fakt, że to może była ewidentnie twoja wina, że się rozpadł - co po twoich wpisach wydaje się wielce prawdopodobne..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 31 lip 2013, 16:59
linka napisał(a): pomijając fakt, że to może była ewidentnie twoja wina, że się rozpadł - co po twoich wpisach wydaje się wielce prawdopodobne..... :roll:

tak.moja wina była że jestem "żebrakiem" i mam tylko 600zł renty miesięcznie a nie 20000zł,nie stać mnie na ferrari,nie mogę jezdzić samochodem i nie mam własnej willi i 10ha ziemi.ten związek sam zakończyłem bo kiedy byłem z osobą niepełnosprawną od tej osoby dostałem dużo więcej niż durnego płatnego buziaka w policzek.rodzinka potraktowała mnie jak głupka bo nie toleruje inwalidztw.

przez linka 31 lip 2013, 17:44
tak.moja wina była że jestem "żebrakiem" i mam tylko 600zł renty miesięcznie a nie 20000zł,nie stać mnie na ferrari,nie mogę jezdzić samochodem i nie mam własnej willi i 10ha ziemi.

Najłatwiej jest się zasłaniać kasą prawda? Niż powiedzieć, nie umiem stworzyć zdrowego związku ....... jeśli w życiu realnym masz takie same poglądy jak tu, to zaufaj mi, brak kasy nie jest w tym przypadku decydujący.....
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 31 lip 2013, 21:16
linka napisał(a): brak kasy nie jest w tym przypadku decydujący.....

jeśli nie brak kasy to co?zdrowie?czy plecy?to oczywiste że każda zdrowa dziewczyna chce partnera tylko zdrowego z cyferkami odciśniętymi na papierze świadczącymi o jego produktywności i wydajności.a to że nie jestem zdrowy nie mam pleców ani cyferek to by wyszło błyskawicznie.miłośc podobno polega na lojalności,byciu w zdrowiu,chorobie,szcześciu,nieszczęściu,bogactwie i biedzie.tylko ktoś niepełnosprawny to doceni na swój sposób a że podsuneli mi zdrowego osobnika to chyba dla jakiejś niezdrowej podniety moimi ustawicznymi porażkami.to tak jakby pomalować kamień na brązowo i wciskać kit że to czekolada z importu.a że połamiesz sobie zęby i ślepo uwierzysz.no cóż.tak to w życiu bywa.

przez Ovija 31 lip 2013, 21:37
Też mam 25 lat i jestem w tej samej sytuacji co Twoja. Wiem z czym walczysz.

przez Niktita 31 lip 2013, 21:40
A ja mam 20 lat i jestem szczęśliwy, że nikt mnie nie kocha, bo miłość nie istnieje. Nienawidzę za to większości ludzi (około 95%) i cieszę się, że nie mam dziewczyny!
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez ( Dean )^2 31 lip 2013, 21:42
No tak jest,niektórzy faceci nawet z kasą nie mogą sobie znaleść dziewczyny a co dopiero facet na zasiłku.....Jest masakra,nie znam żadnych kobiet które by miały problem ze znalezieniem faceta,za to mase facetów którzy nie mogą sobie nikog znaleśc....ciekawe :roll:
Najgorszy jest wiatr.

przez inbvo 31 lip 2013, 21:45
kasa kasą, ale to nie jest decydujące. tu nie o to chodzi.

podstawą jest nie bać się ludzi, umieć nawiązywać kontakt, być świadomym własnej atrakcyjności itp. jak tego nie ma to jest problem i zaczynają się wizyty na psychoterapiach, psychologach. a problem jest poważny.

ktoś zauważył, że wszystko sprowadza się do seksu, że trzeba patrzeć na uczucia. Mówię na swoim przykładzie, a więc osoby która wytłumiła w sobie wszystkie uczucia po śmierci matki, do tego stopnia że praktycznie funkcjonowałem jak robot..

To nie jest tak, że ktoś kto pisze że chce seksu nie ma uczuć. Tak samo z wizytą u prostytutki. Z reguły taka osoba albo jest przytłumiona, ale pragnie uczuć (jak ja), albo frustracja uczucia zabija.

W pewnym wieku i po pewnym czasie brak seksu staje się uciążliwy, zaczyna niszczyć bardziej niż to że się czujesz niekochany, w końcu to naturalny popęd. Jak ktoś się decyduje na pójście do prostytutki bo zaczyna wariować, to się go oskarża o to że przedmiotowo i cynicznie traktuje kobiety. Ale w jego sytuacji nikt kto nie był, nie oceni obiektywnie. Bo gdy zapytasz co w takim razie robić? To masz albo odpowiedzi z pogranicza metafizyki (czekaj na ukochaną) która sama w przypadku osoby zaburzonej nie przyjdzie (jeśli ma się zaburzenia które wymieniłem wyżej), jak zresztą nic w życiu samo nie przyjdzie.
Albo inna propozycja to próby "podrywu" co jest trudne, ale jeśli się przełamiesz to może i skuteczne.

W każdym razie jak ktoś się decyduje na płatny seks z braku innej możliwości to widzę w tym zawsze ogromną osobistą tragedię, ale ze względu na różność sytuacji nie wolno - według mnie - traktować schematycznie tego problemy (np. zdania "dziwki są złe"/ "traktujesz kobiety jak szmaty").

chyba będę przez sierpień traktował forum jako terapię bo mam przerwę ;)

-- 31 lip 2013, 21:46 --

ale to co napisałem nie znaczy że uważam prostytutki za coś dobrego. wręcz przeciwnie, to zło, ale zło nieraz konieczne.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg