Izolowanie się... "Wyjść do ludzi"

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Spooky 29 sty 2012, 23:20
Nie dziwię się, że każdy ma cię gdzieś. wytłumaczyłeś to wystarczająco.
Biorę Coaxil. Więc nie będę tłumaczył jak jest silny bo już wiesz wszystko.

-- 29 sty 2012, 22:22 --

Kubarock napisał(a):do moderacji: użytkownik spooky powinien zostać ukarany już po pierwszym obraźliwym, prowokacyjnym poście. Nie było sensu czekać aż to się rozwinie.

Napisałeś, że wszystko wiesz ale nic nie działa. Miałem czelność to skomentować. Ty mnie nazywasz hipokrytą? :mrgreen:
Przy Tobie to ja żyję pełnią życia :mrgreen:

przez Kubarock 29 sty 2012, 23:24
Niech tak będzie w twojej marnej główce.
twoje jest na wierzchu, o to ci chodziło więc po prostu ustąpię.

Spooky napisał(a):Ty mnie nazywasz hipokrytą? :

Tak, bo nim jesteś, co niejednokrotnie udowodniłeś swoimi postami.

przez idle 29 sty 2012, 23:25
Ej kolego, co masz do poznaniaków, fajne ludzie :P chodź tam, gdzie są inni o podobnych zainteresowaniach i tyle, niekoniecznie w szkole. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej nie szukać sobie od razu grupy znajomych, jeden, a wartościowy będzie lepszym rozwiązaniem. (Protip: sprawdza się tylko w dużym mieście, gdzie ludzie faktycznie są :mrgreen: )
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Spooky 29 sty 2012, 23:26
Niech tak będzie w twojej marnej główce.

niech na tym się skończy. nie nazywałem cię debilem. prosiłem tylko, żebyś zmienił bieliznę.

przez *Wiola* 29 sty 2012, 23:27
Kubarock, Pozwól ,że to jednak my będziemy decydować o karach , a Ty wcale nie jesteś od niego lepszy i proszę zaprzestać tych przepychanek bo zaraz naprawdę dostaniecie po ostrzeżeniu.
Moderator

przez sweethomealabama 29 sty 2012, 23:29
Bijcie się ;) innaczej tego nie załatwicie :D :D :D

przez Kiya 29 sty 2012, 23:30
siedem_zapalek, cześć, porozmawiajmy na temat! :D

Z tym dużym miastem to nie jestem taka do końca przekonana. Z jednej strony - niby możesz sobie znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Z drugiej to jak szukanie igły w stogu siana. I jeszcze zawsze jest ryzyko, że ktoś zacznie szukać lepszej igły... Natomiast w małych miejscowościach często ludzie przyjaźnią się ze sobą od najmłodszych lat i trzymają się razem nawet wtedy, gdy pojawia się między nimi coraz więcej różnic...

Aczkolwiek moja wiedza jest czysto teoretyczna w obu przypadkach.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Kubarock 29 sty 2012, 23:31
*Wiola* napisał(a):Kubarock, Pozwól ,że to jednak my będziemy decydować o karach , a Ty wcale nie jesteś od niego lepszy i proszę zaprzestać tych przepychanek bo zaraz naprawdę dostaniecie po ostrzeżeniu.

Jakby nie patrzeć ja tylko broniłem się przed chamskimi atakami pewnego niewyżytego osobnika, który usiłował mnie zdenerwować. Nie mam zamiaru dalej zniżać się do jego poziomu, więc zignoruję to co napisał.

siedem_zapalek i Kiya, dziękuję chociaż Wam za normalne odpowiedzi ;)

przez idle 29 sty 2012, 23:35
Hej hej Kiya :D w małych miejscowościach jest zasada owczego pędu, jeżeli chodzi o znajomości - ktoś Cię lubi, lubią Cię inni, taka fala popularności. Za to jak masz z kimś kosę, to potem masowo masz ją też z innymi ;) małe miasta to też jeden poważny problem - ludzi do dyskusji starszych niż 19-20 lat tu nie znajdziesz, bo wszyscy studiują gdzie indziej. W gimnazjum to nie ma znaczenia, ale później jest ciężko :? nawet nie myślałam w ten sposób o dużych miastach ... no ale jest tak, jak mówisz, zawsze jest nadzieja na tą idealną bratnią duszę (a jak nie, to transport publiczny zawiezie Cię wszędzie, a nie tylko po dwóch trasach z trzema przesiadkami :mrgreen: )
idle

przez Spooky 29 sty 2012, 23:37
Jakby nie patrzeć ja tylko broniłem się przed chamskimi atakami pewnego niewyżytego osobnika

To ja pisałem hipokryta i marna główka? Napisałeś, że jesteś w wielkiej dupie i aktualne leczenie nie działa.
Inteligencja szympansa wystarczy by się domyśleć, że skoro coś nie działa to trzeba to zmienić. :roll:

przez isia1703 29 sty 2012, 23:41
Hej! mam za sobą kilka prób dobor leków. Ostatni jest skuteczny- nie mam już poczucia beznadziei i napęd po czegokolwiek też mi powrócił, ale gdyby nie to,że muszę chodzić do pracy ,to często bym w ogóle nie ruszała się z domu. Rozumiem o czym piszesz, ktoś kto tego nie przeżywa, nigdy nie zrozumie.

przez Kiya 29 sty 2012, 23:41
siedem_zapalek, ale tu znowu odbiegamy od tematu :D

To może wspomóżmy się pytaniem: czy Ty "wychodzisz do ludzi"?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Spooky 29 sty 2012, 23:42
isia1703, o jakim leku mówisz?

przez idle 29 sty 2012, 23:44
Kiya, no jak odbiegamy, to sumuje wszystkie powody, dla których nie wychodzę - bo nie mam do kogo :mrgreen: ludzie w moim wieku są albo zbyt dziecinni, albo mają kompletnie różne zainteresowania, albo, najzwyczajniej w świecie nie ma między nami porozumienia :smile: poza tym, po co szukać, jak w internecie mamy ludzi podobnych do nas jak na tacy, czyż nie? ;)
idle

Sortuj wg