Nie mam pojęcia co mi jest,prosze o pomoc.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kubaw1991 26 sty 2012, 13:04
Witam Serdecznie!
Mam 20 lat,jestem tutaj nowy.
Nie pokoją mnie dolegliwości które dokuczają mi już od tygodnia z małym haczykiem a dokładnie od zeszłego wtorku.Chodze cały czas smutny,przygnębiony,bez życia,lękliwy,mam poczucie winy,nic mnie nie cieszy,ciężko jest mi sie na czymkolwiek skupić,bolą mnie mięsnie brzucha a do tego doszły problemy ze snem,potrafie obudzić sie kilka razy w ciągu nocy,a następnie o godzinie 8:00 już nie moge usnąć.
Do tego mam zaciśnięte gardło,boli mnie w dołku,nie moge nic zjeść chyba że są to węglowodany,pije bardzo dużo płynów.
Przyszło to zupełnie nie spodziewanie,czy to mogą być objawy jakieś nerwicy albo chociażby depresji zimowej ? Dodam tylko że miałem ostatnio sporo problemów rodzinnych,a jestem bardzo wrażliwą osobą.
Bardzo prosze o pomoc bo już całkowicie sobie z tym nie potrafie poradzić! :cry:

Pozdrawiam.

przez nextMatii 26 sty 2012, 13:13
kubaw1991, czesc badanie podstawowe masz porobione?bo takie dolegliwosci od ponad tygodnia moga miec rozna przyczyne...
Mozliwe ,ze toobjawy nerwicowe ,ale warto. sie tez przebadac...kompleksowo....
zasiegnac pomocy psychologa w tej sprawie nie zaszkodzi rownież....
nextMatii

przez kubaw1991 26 sty 2012, 13:37
Niestety,badań jeszcze nie robiłem...myślałem że samo przejdzie ale niestety tak nie jest :roll: Boje sie,że zrobie sie na wszystko obojętny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mephion 28 sty 2012, 13:19
kubaw1991, Idź do lekarza i zrób badanie krwi - morfologia, OB i koniecznie poziom cukru na czczo. Jak wyjdą w porządku a tobie nadal nie przejdzie to prawdopodobnie to psychika winna.

Sortuj wg