depresja maskowana - miał ktoś?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mephion 23 sty 2012, 12:31
W moim przepadku zaczęło się od objawów somatycznych pojawiających się z przerwami przez 2 lata: kołatanie serca, problemy ze snem, napady słabości, po serii badań wylądowałem u psychiatry i tam diagnoza: lęk uogólniony/depresja. Miał ktoś z was depresję bardziej lub mniej maskowaną?

przez nextMatii 23 sty 2012, 12:43
Mialem objawy somatyczne masakra,badania leki,badania wyniki ok , a wyrabialo ze mna...na wszystkie strony..od serca..przez trzustke,zoladek....i cala reszte pozniej...ktos wpadl nagle na to ze moze to nerwica??
Oj tak to byla nerwica,jest i bedzie niestety....nieodlaczna ,,kochanka,,moja.......
nextMatii

przez mephion 23 sty 2012, 18:29
We mnie wciąż tli się chęć poszukiwania przyczyn fizjologicznych moich dolegliwości, jakoś ciężko zaakceptować mi fakt iż to psychika płata mi niemiłe figle z moim ciałem. Zaliczyłem jednak już dwukrotną morfologię krwi, EKG i UKG serca, kilkukrotny pomiar ciśnienia tętniczego, badania moczu, poziom hormonów TSH, poziom cukru, wskaźniki wątrobowe, kreatyninę, prześwietlenie płuc, poziom magnezu, żelaza, sodu, potasu, OB, badanie na krzepliwość krwi, poziom białka CRP... cóż pozostaje przywitać się z kochankiem/kochanką depresją :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg