ChADowa, migrenowa, astmatyczna i z niedoczynnoscia tarczycy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

ChADowa, migrenowa, astmatyczna i z niedoczynnoscia tarczycy

przez Wenuss 20 sty 2012, 02:37
Witam
Mam pytanie, czy te choroby w pakiecie z choroba psychiczna sa czestsze czy to przypadek, ze na wszystko choruje?
u mnie zaczelo sie od wypadku ze wstrzasem mozgu. nie mowilam, nie ruszlam sie, wiec przeniesli mnie na psychiatrie. dostawalam leki przez miesiac na bole glowy i neuroleptyki na uspokojenie, bo nie wiedzieli co mi jest-bylam mega wylewna-jak dziecko. pozniej zdiagnozowano migreny. po koledzu wyjechalam do Usa i wrocilam wychudzona i chora-na drogi oddechowe leczylam sie pol roku, co przeszlo w nadreaktywnosc oskrzeli i w astme. dodam, ze z wycienczenia i terroru psychicznego wazylam wtedy 43-45 kg i wszystkie choroby mnie braly. pozniej przytylam. doszlo spowolnienie, problemy z suchoscia skory, depresyjnosc, tycie mimo ze nie jadlam i otepienie umyslowe.
a jak to jest u Was? macie tylko chorobe psychiczna czy inne tez?