Jak się dzisiaj czujesz? czy możesz to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jak się dzisiaj czujesz? czy możesz to opisać?

przez margotz57 17 sty 2012, 01:31
:uklon: Witam cię Alicjo,jeszcze raz dzięki -czy mogłabyś mnie wspomóż jutro tzn.dzisiaj po południu? To spróbuję się odezwać,jeszcze siedzę do 2 pozdrawiam :papa: Zrobiłam sobie dłuższą przerwe jak odebrałam rachunek z upc.zaczym się do nich dodzwoniłam to zeszła 1 godz.,a potem jeszcze większy ból głowy,że nawet mnie światło raziło..pa! pa!

-- 20 sty 2012, 17:10 --

Witajcie!! nikt mi się nie dopisał nie zainteresowała Was moja osoba? przepraszam!,że nie przedstawiłam się zbyt dobrze,nie lubię pisać o sobie musiałam trochę prześledzić posty, gdy zaczęłam pisać nie myślałam że aż tyle napisze.Jeśli jest ktoś ciekaw nowej osoby na komputerze w Forum .nie pisałam trochę bo starałam się ustawiać dostatecznie dobrze na profilu.Zeszło mi to trochę musiałam kombinować jak dopasować,żeby mi nie przychodziły na pocztę e-mail wiadomości z nk.i inne zbędne.Człowiek na początku trochę się denerwuje,potem gorzej i gorzej,stajesz się powoli zmartwiony,niecierpliwy,wstajesz rozprostowujesz nogi bo ci już cierpły,potem robię herbatę .jest mi już zimno ale to syndrom bez ruchu i nerwów.jestem też już coraz bardziej zdenerwowana tym, że chciałam powiadomić w poście,że jutro chciałabym aby się zebrało trochę ludzi w Czeladzi na (piaskach) ok.11 przy M.O.P.-sie,chodzi o ważne sprawy organizacyjne odnośnie MITINGU na początek.Ja chcę to poprowadzić w tym roku bo koleżanka wyjeżdża,dostałam dopiero negatywną odp. o lokalu darmowym .Jest już coraz pożniej czas ucieka ,napięcie wzrasta robi się coraz bardziej nerwowo,zaczynam od godz.coraz częściej odchodzić od komputera.Zimno,Zimno ,zimno-pocieram ręce,żebym mogła już wreszcie to skończyć,troche mi to zeszło b. powoli od połowy . POZDRAWIAM serdecznie Forfanów :uklon: