pasja życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

pasja życia

przez czarny_motyl 16 sty 2012, 23:48
Mam do Was wszystkich taką prośbę. Jakkolwiek to brzmi absurdalnie na tym forum, zadaję Wam pytanie: co to jest pasja życia? Napiszcie.
"Jeżeli coś Cię boli - dobra wiadomość: żyjesz".

pasja życia

przez follow 17 sty 2012, 00:22
Hmm, niby banalne pytanie a jednak... Może dlatego, że za krótko żyję na tym świecie, ale myślę że pasje mam dwie. Jedna stała się pracą - psychologia. Nie ma chyba nic wspanialszego jak uśmiech i wdzięczność osoby, której się pomogło, a druga to konie. Galop nałogiem, koń Bogiem :)
Psycholog

pasja życia

przez niosaca_radosc 06 lut 2012, 16:26
Dla mnie pasja życia to coś, bez czego ewidentnie nie możemy się obejść. Coś, o czym myślimy tuż po przebudzeniu i czego nie możemy się doczekać przez cały dzień. Coś, co mimo góry problemów sprawia, że na naszej twarzy pojawia się uśmiech. Coś, z czego, nawet mimo przeciwności losu, nie jesteśmy w stanie zrezygnować.

Dla każdego jest to coś innego. Dla jednych taniec, dla innych śpiew, dla jeszcze innych jakiś sport.
Osobiście należę do grupy lubiącej sport, a moją pasją, podobnie jak u follow, są konie. Jest to coś, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, coś co uczy pokory, spokoju i opanowania i coś co gdy słysząc, że mogę mieć problemy z chodzeniem sprawia, że myślę: "pal licho z chodzeniem, co z jazdą?".

Można by pisać o tym w nieskończoność, ale tak w skrócie, według mnie to właśnie jest pasja życia.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg