Można mieć tak długi sen?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez wenedonga 07 sty 2012, 00:34
Wszystkie zaczęło się niszczyć. Źle się skończył tamten rok, źle się zaczął aktualny i każdego dnia jest coraz gorzej. Z każdym dniem dostaje nowy pocisk. Życie osobiste, przyjaźń, praca, studia, rodzina, mieszkanie - to wszystko zaczęło się walić jak domino.
Od jakiś dwóch tygodni mam wrażenie, że śni mi się sen. Bo to niemożliwe, żeby na człowieka spadło tyle na raz i co chwilę dobijało coś nowego, przecież to nierealne. To musi mi się śnić i gdy kładę się spać to mam nadzieję, że tym razem obudzę się w tamtym roku. Wszystko przychodzi z zewnątrz, to nie jest moja wina - nie tłumaczę się, ale ja nie mam na to wpływu, bo to co się dzieje to decyzje innych, które bezpośrednio uderzają we mnie.
Nie pamiętam kiedy ostatnio mogłam się tak źle czuć, bywają różne problemy, ale pojawiają się w jakimś ludzkim porządku a teraz? Teraz jest przygnieciona z każdej strony.
Nie wiem co mam zrobić ze sobą, nie mam gdzie uciec, najchętniej odcięłabym się od tego wszystkiego. Nie zapowiada się nawet na minimalnie pozytywne zmiany.
Mogę tylko płakać i jęczeć z bólu póki żyję.

-- 07 sty 2012, 00:45 --

To nie jest moje życie:|

przez dogomaniaczka 07 sty 2012, 00:55
wenedonga, przykro to czytać :( zazwyczaj to bywa tak że jak się wali to wszystko naraz..jak na złość...

przez wenedonga 07 sty 2012, 00:59
Tak bywa, ale nie na taką skalę... ja i tak leżę a życie jeszcze kopie? Nie mogę się podnieść nawet.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg