Czuję się naprawdę źle

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czuję się naprawdę źle

przez Wyczerpany 06 sty 2012, 22:32
Witam wszystkich

Mam 22 lata, mieszkam sam , rodzice nie żyją . Studiuję i pracuję.

Trudno mi opisać co czuję... chcę po prostu umrzeć , mam ochotę się znowu pociąć. Ja już nie ogarniam tego wszystkiego - raz jest dobrze a raz dostaję takiego doła/wzrasta niepokój /niechęć do życia , ze jak się potnę to dopiero mi przechodzi. Dzisiaj przespałem cały dzień . Teraz jedyne co pragnę to umrzeć.

Aktualnie nie mam dziewczyny , choć bez problemu mógłbym z kimś być , ale ja po prostu się obawiam , że zawiodę i nie będę odpowiedni.
Lubię alkohol... wstyd , ale na miesiąc wydaję na niego ok 250 zł.

Ehhh ja już nie mam siły , kilka lat wstecz też myślałem o tym zeby się zabić , jednak nie szło to w parze z złym samopoczuciem i przygnębieniem.

Nie wiem co mam ze sobą zrobić :(

Czuję się naprawdę źle

przez nextMatii 07 sty 2012, 02:40
Witaj leczysz sie?u psychiatry?psychologa?....jesli nie to raczej powinienes jak najszybciej zaczac....
nextMatii

Czuję się naprawdę źle

przez _someone_ 07 sty 2012, 08:06
Przeżywam podobną życiową sytuację. Doskonale Cie rozumiem i podziwiam. To, ze samodzielnie sobie radzisz to ogromnie dużo. Zwróć uwagę jak to wiele. Wspominałeś o dziewczynie. We dwójkę jest łatwiej i raźniej. Otwórz się komuś.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg