sen bez leków

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

sen bez leków

przez misiek_1 05 sty 2012, 08:52
Już rok walczę z depresją teraz jest trochę lepiej. Przez ten rok zażywałam różne środki nasenne-od 3 miesięcy biorę deprexolet teraz 30mg zeszłam z 60mg i na noc połówkę anafranilu 75SR. Jak myślicie czy mam jeszcze szansę kiedyś spać normalnie bez leków???

sen bez leków

przez nextMatii 05 sty 2012, 08:55
Mysle,ze tak ja spie bez lekow
nie pytaj ile...ale jednak..
nextMatii

sen bez leków

przez misiek_1 05 sty 2012, 09:01
fajnie,że ktoś daje mi chociaż nadzieję...mój poprzedni epizod depresyjny trwał pół roku wtedy nie wiedziałam co się ze mną dzieje męczyłam się tak ale nie byłam wcale leczona przez psychiatrę i jakimś cudem samo mi przeszło, teraz trwa już rok i mam nadzieję ze kiedyś minie.
next matii a jakie brałeś leki nasenne?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

sen bez leków

przez nextMatii 05 sty 2012, 09:07
Wszystkich nawet nie pamietam
teraz tylko czasem xanax..ale to przeciwlekowo na sen tez dziala
nextMatii

sen bez leków

przez mephion 06 sty 2012, 12:49
Myślę że przy dobrym leczeniu w większości przypadków naturalny dobry sen w końcu powraca. Mamy już kilka placówek specjalizujących się w tym zakresie:

Poradnia Zaburzeń Snu przy Poradni Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ul. Sobieskiego 9 (www.sen-instytut.pl)

Wspomagające leczenie zaburzeń snu z wykorzystywaniem EEG BIOFEEDBACK - Kraków Górna 5A (www.biofeedback-eeg.pl)

Poradnia leczenia zaburzeń snu, Szpital Avimed Sp.z o.o. ul.Gliwicka 159 40-857 Katowice (www.grupa.avimed.pl/artykul.php?cid=67)

Na razie jednak spokojnie łykam Miansec (deprexolet) i czekam aż leki i psychoterapia pomogą. Mam nadzieję (choć może się łudzę) że bezsenność spełnia jakąś konkretną funkcję w naszych organizmach i w jakiś przewrotny sposób jest potrzebna organizmowi, choćby po to by zwrócić uwagę na to że coś jest nie tak.

sen bez leków

przez misiek_1 06 sty 2012, 13:58
ja też łykam deprexolet,cieszę się że śpię po 30mg. Trzeba mieć nadzieję, że bezsenność kiedyś minie bezpowrotnie i nigdy już nie wróci!!!jestem pod opieką pani dr, która prowadziła mnie w szpitalu-ona twierdzi,że z tego wyjdę.
mephion a jak długo już się leczysz?

sen bez leków

przez mephion 06 sty 2012, 16:35
Leczę się od 3 miesięcy, ale problemy z bezsennością już od kilku lat się pojawiały. Dopiero niedawno jednak zmusiły mnie do szukania pomocy. Po dwóch-trzech całkowicie nieprzespanych nocach z rzędu normalnie chodziłem po ścianach. Teraz gdy prześpię w nocy 5 godzin czuję się jak młody Bóg :-)

-- 09 sty 2012, 19:23 --

Dla tych co stosują Miansec, Deprexolet itp. czyli Mianseryne w różnej postaci - artykuł o leczeniu bezsenności z jej wykorzystaniem: mianeryna w leczeniu bezsenności pierwotnej niestety niewiele na temat odstawiania tego leku :-/

-- 09 sty 2012, 19:34 --

I jeszcze coś o lekach nasennych: leczenie farmakologiczne bezsenności

Sortuj wg