50-latka po rozstaniu

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

50-latka po rozstaniu

przez shawiase 02 sty 2012, 17:41
Witam,

Piszę tu w imieniu bliskiej mi osoby, która przeżywa bardzo trudny okres w życiu.

Jest to kobieta w wieku 50 lat, od 10 lat rozwódka. Od dwóch lat była w związku z poznanym wcześniej mężczyzną. Przed świętami mocno się pokłócili i rozstali. Nie radzi sobie z tym, całymi dniami leży w łóżku i się wypłakuje, nie chce myśleć o jakimkolwiek wyjściu, spotkaniu z ludźmi. Nic, tylko leży i płacze i w dodatku przy każdej próbie rozmowy robi się bardzo nerwowa.

Jest w fatalnej sytuacji, w życiu wiele przeszła, a teraz taki cios już beznadziejnie na nią wpłynął...

Myślałem, aby zabrać ją do psychologa, ale nie widzę żadnych szans, żeby wstała z łóżka i poszła tam ze mną.

Bardzo proszę o pomoc, co zrobić w takiej sytuacji? Z dnia na dzień jest co raz gorzej...

-- 02 sty 2012, 18:58 --

Dowiedziałem się, że w kilka dni zjadła cale opakowanie tabletek nasennych i uspakajających... Ciężko jakkolwiek dotrzeć, proszę o pomoc jakiegoś eksperta...

50-latka po rozstaniu

przez nextMatii 04 sty 2012, 16:08
shawiase, pomoc lekarza jest tu niezbedna....
nextMatii

Sortuj wg