Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest depresja ? Pomocy


emil4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem otóz co miesiąc (albo czaami i częściej mam tak że wstaję rano i już czuje sie źle. Wszystko jest mi obojetne nic mi sie nie chce, ciezko mi robic zwykle rzeczy, np zrobic kanpake itp. Po prostu nic mi sie nie chce. Niewiem co to moze byc, czasami wyzywam się na innych poniewaz poprawia mi to troche humor chociaz tak naprawde wiem ze robie zle i nie chce tego robic. Bardzo mi to przeszkadza poniewaz raze bliskich wokol siebie :( ciezko mi z nimi porozmawiac . Czasem ciezko mi sie w ogole do nich odezwac. Czuje taka pustke jakbym nie wiedzial po co zyje. Trwa to czasami 2 dni czasami tydzien . Czy to depresja ?? Dodam ze przez okolo 2 lata palilem marihuane i teraz nie pale okolo miesiac . Czy to moze byc tez wina marihuany ?? Zanim palilem to chyba tez tak mialem tylko rzadziej . Dobrzenie pamietam

 

Bardzo prosze o pomoc ! :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jeśli poszedłbyś do psychologa. Albo pogadał z kimś komu ufasz. W tych czasach chyba każdy ma depresje... Też często tak mam że chciałabym zniknąć na nic nie mam ochoty. mi pomaga rozmowa z kimś bliskim na chłopaka nie mogę za bardzo liczyć bo zaraz mi gada że wymyślam. Ale mam kilka osób do których mogę się zwrócić i wygadać i to chyba mi pomaga.

Wiec trzymaj się i nie poddawaj się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×