źle się czuję !!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

źle się czuję !!!

przez egon z poczty 19 gru 2011, 21:25
Best sam sobie przeczy ,poleca czytać de mello a po jaką cholere mają ludzie to czytać jak wqłaśnie są w takiej sytuacji że mają w du... wszystko nic sie nie liczy nic nie ma znaczenia czyli klasyczny obraz wolnego czlowieka którym nikt sterowac nie może ,a jednak cierpią .No best to jak to jest?
Nie ma tutaj żadnej kwestii że jesteśmy winni sami pozwalając terapeutom by mieszkali miedzy nami.

źle się czuję !!!

przez Best 19 gru 2011, 21:43
depresja jest czymś nieciekwym

Jest absolutnie ciekawa :) W sumie zależy dla kogo ;)

jeśli udzielasz takich rad jak udzielasz to jestes groźny dla innych,

Z pewnością masz rację ;) Bo każdy ma rację i każdy jej nie ma(ciekawe czy skumasz) ;)

Best sam sobie przeczy ,poleca czytać de mello a po jaką cholere mają ludzie to czytać jak wqłaśnie są w takiej sytuacji że mają w du... wszystko nic sie nie liczy nic nie ma znaczenia czyli klasyczny obraz wolnego czlowieka którym nikt sterowac nie może ,a jednak cierpią .No best to jak to jest?

Mają w dupie wszystko? Jesteś tego pewny? Jeśli by mieli w dupie wszystko to by się zabili, a nie gadali, że chcą się zabić ;)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

źle się czuję !!!

przez Lord Kapucyn 19 gru 2011, 21:48
Dajcie spokój. To co od początku prezentuje na forum Best to nic więcej ponad pseudofilozoficzny i pseudonaukowy bełkot. Widać olbrzymią inspirację dziełami Bhagwana Shree Rajneesha, który jakby nie patrzeć był szprytnym sekciarzem zbijającym kasę na ludziach w potrzebie. Naczytał się chłopina parę książek i myśli, że jest jaśnie oświeconym guru.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

źle się czuję !!!

przez Best 19 gru 2011, 21:55
Masz rację ;)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

źle się czuję !!!

przez Lord Kapucyn 19 gru 2011, 21:56
Masz bana. ;) Ludzie tu oczekują pomocy i wsparcia, a nie irytującego pierdolenia i błaznowania. No to się zabawiłem w good moderator, bad moderator.

Moderator/ R2 - D2

źle się czuję !!!

przez Amon_Rah 19 gru 2011, 22:05
Best, za przeproszeniem pier*olisz takie bzdury, ze az noz sie w kieszeni otwiera i osobiscie wbilbym Ci go prosto w krtan. No coz, na Twoje (nie)szczescie Moderator zareagowal wczesniej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

źle się czuję !!!

przez tahela 19 gru 2011, 22:22
e]Bestjeśli udzielasz takich rad jak udzielasz to jestes groźny dla innych,[/quote]
Z pewnością masz rację ;) Bo każdy ma rację i każdy jej nie ma(ciekawe czy skumasz) ;)

Dziekuję Ci za to ze postawiłes przedemą tak cudowne zadanie z kumaniem, a chyba dostałeś bana , Twoje relacje z ludźmi zapewne należa do zachwycających, sa lekkie łatwe i przyjemne, ja bym moze i zniosła, ale ja jestem specyficzna,
a z prawdą jest jest jak z koniem koń jaki jest kązdy widzi a ,że kazdy widzi inaczej, to już inna sprawa to taka moja dygresja tylko mała nic nie warta
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

źle się czuję !!!

przez egon z poczty 19 gru 2011, 23:44
Wszystko wszystkim ale banować za takie rzeczy ? nikogo nie obrażił best .Jedno jest pewne że wyjaśnienie chorób nie nadejdzie ze strony niekontrowersyjnych osób a właśnie od takich ludzi choć może niekoniecznie filozofów .Jednak ban mu się nie należał.
Nie ma tutaj żadnej kwestii że jesteśmy winni sami pozwalając terapeutom by mieszkali miedzy nami.

źle się czuję !!!

przez Amon_Rah 20 gru 2011, 00:03
Nie rozumiem, najpierw sam go krytykujesz a potem robisz wielki raban, ze dostal bana. Za pisanie totalnych /cenzura/ i podlamywaniem ludzi dostal bana. Moderator postapil SLUSZNIE i nie chce zadnej dyskusji na ten temat.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

źle się czuję !!!

przez Lord Kapucyn 20 gru 2011, 00:05
Głoszenie cynicznych wywodów zainspirowanych wypowiedziami, twórczością (która w wielu krajach jest zakazana) pseudoguru i przywódców destrukcyjnych psycho-sekt robiących słuchaczom z mózgu kisiel (których książki i audiobooki sam czytałem/słuchałem żeby nie było) na pewno nie pomogą ludziom w ciężkiej depresji, którzy w swej desperacji sięgną po wszystko i są łakomym kąskiem dla wszelkiej maści manipulatorów i szarlatanów pokroju Besta. Nie dostał bana za poglądy (chociaż te są jak dupa - każdy jakąś ma, ale po co od razu pokazywać), tylko za dosrywanie chorym ludziom wielokrotnie w bezczelny i błazeński sposób. To nie pierwszyzna w przypadku tego pana.

Moderator/ R2 - D2

źle się czuję !!!

przez egon z poczty 20 gru 2011, 10:07
Krytykować może każdy poglądy też nie podlegają ocenie ,przyznam że nie czytałem poglądów besta w innych wątkach ale jeśli robi tylko i wyłącznie to co zrobił tu no to się powstyrzymam od dalszych wywodów.

Sortuj wg