puchnięcie nóg po lekach

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

puchnięcie nóg po lekach

Avatar użytkownika
przez misiek_1 08 gru 2011, 12:54
Zażywam teraz anafranil 1-0-1/2, pernazine 25mg 1-1-1 i deprexolet 30mg 0-0-2. Po jakim leku mogą puchnąć nogi powyżej kolan? wyglądają trochę jak "balerony". Miał ktoś z Was coś podobnego?? nie wiem czy to efekt zatrzymania wody czy co?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
235
Dołączył(a)
19 paź 2011, 08:19

puchnięcie nóg po lekach

Avatar użytkownika
przez KRZYSIEKM77 08 gru 2011, 18:36
Z tym idź do lekarza,psychiatra będzie wiedział...Mój kolega miał tak z kostkami i na drugi dzień już miał zmieniony lek,bo to bylo w szpitalu...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
01 gru 2011, 09:31
Lokalizacja
PRZEMYŚL

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kiniuszka i 19 gości

Przeskocz do