DZIWNE ODKRYCIE...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

DZIWNE ODKRYCIE...

przez KRZYSIEKM77 02 gru 2011, 17:53
Nie wiem czy ktoś ma tak jak ja...jak śpię długo przez kilka dni to jest depresja i są lęki np po zeldoxie po tisercinie około 6 godz.Lek tu chyba nie jest ważny tylko długość snu...Jak biorę tritiko lub deprexolet to śpię około 3 godz i jak tak śpię przez kilka dni to nie mam depresji i lęków! Organizm domaga sie snu ale wystarczy wypić rano kawę i juz jest dobrze.Nie wiem czy to na dłuższą metę może być ale ja zdecydowanie wolę krótki sen a wdzień dobry nastrój niż odwrotnie.W przyszłym tygodniu będę u lekarza to mu o tym powiem...

DZIWNE ODKRYCIE...

przez *Monika* 02 gru 2011, 19:43
KRZYSIEKM77, nie dziwne,że tak się czujesz.
Przestawiłeś sobie cykl dobowy.
Sen potrzebny jest do regeneracji organizmu w określonych porach. Noc jest od spania.
KOniecznie powiedz o tym lekarzowi.
Obrazek
Główny Moderator

DZIWNE ODKRYCIE...

przez NoMoreDepression 02 gru 2011, 20:16
Deprawacja snu to sie nazywa i jest to znany fakt, ze sztuczne unikanie snu moze poprawic samopoczucie u chorych na deprsje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

DZIWNE ODKRYCIE...

przez KRZYSIEKM77 02 gru 2011, 21:39
ŚPIĘ W GODZINACH NOCNYCH! 24 DO 3...NIE PRZERYWAM SNU,TYLKO SIE BUDZĘ I JUŻ NIE ZAŚPIĘ.BEZ LEKÓW TEŻ BĘDĘ SPAŁ OKOŁO 3 GODZIN,SPRAWDZAŁEM... NIE MA LĘKU I DEPRESJI,WOGÓLE...W LIPCU BYŁEM W SZPITALU I TAM MI ODSTAWILI ZOLAFREN PO KTÓRYM SPAŁEM ALE MIALEM OKROPNE LĘKI OD RANA DO WIECZORA,NIKT NA TO NIE WPADŁ ŻE TO PO TYM LEKU.ZOLAFREN BRAŁEM PRZEZ 10 LAT.NIE WIEDZIAŁEM ŻE W ZAMIAN ZA DOBRE SPANIE MAM LĘKI I DEPRESJE...WYSZŁO TO WŁAŚNIE W SZPITALU W LIPCU I TAK OD LIPCA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA SPAŁEM PO 3 GODZ...
Ostatnio edytowano 02 gru 2011, 21:59 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie używamy Caps Lock'a :-)

Sortuj wg