Hej. ;>

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Hej. ;>

przez msnothingmuchbetter 29 lis 2011, 22:47
Jestem nowa na tym forum, mam 15 lat (wiem, wiem, całkiem młoda osoba). Szukam pomocy, chociaż to tutaj mało oryginalne. Dlaczego szukam tu pomocy? Również prosta sprawa. Nie mogę jej znaleźć w tak zwanym 'realu'. Mam nadzieję, że tu uda mi się uzyskać chociażby minimum wsparcia. Co mnie dręczy? Pewnie znowu sprawa mało oryginalna. Ciągłe obniżone samopoczucie. Problemy w szkole. Pewne problemy z samą sobą. Nie poszłam do pedagoga szkolnego [jakoś nie do końca widzi mi się taka opcja], psychoterapeuty [mama w kłótni ironicznie mi to zaproponowała], psychologa [bez zgody rodziców nic tu nie zdziałam] ani tym bardziej psychiatry. Miło mi jeśli ktoś to przeczytał. ;)

Hej. ;>

przez *Wiola* 29 lis 2011, 22:48
msnothingmuchbetter, Witaj, przeczytał ;)
Moderator

Hej. ;>

przez msnothingmuchbetter 30 lis 2011, 20:41
A więc się z tego cieszę. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej. ;>

przez tahela 30 lis 2011, 21:30
Witaj , ja tez przeczytałam, moze jakos Ci pomozemy, mam nadzieję ;) takową
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Hej. ;>

przez Artemizja 30 lis 2011, 21:41
msnothingmuchbetter, witaj.Możesz napisać coś więcej?Co to za problemy z samą sobą,jeśli mogę zapytać?Od dawna masz obniżone samopoczucie i problemy w szkole?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Hej. ;>

przez msnothingmuchbetter 02 gru 2011, 20:16
Problemy z samą sobą - nie akceptuję siebie [wygląd, charakter], jednocześnie boję się, że nie mogę się zmienić. Czasem rozdrapuję ręce aż do krwi, chociaż wydaje mi się to chore. Mam wrażenie, że coś jest ze mną nie tak, często mam ataki histerii - śmieję się, płaczę, zupełnie nie kontaktuję [na przemian], a później tego nie pamiętam, zacinam się przy najprostszych słowach. To stanowi dla mnie duży problem, chociaż wiem, że siedzi on w mojej głowie i mogłabym sobie z nim poradzić. Problemy w szkole - powrotu bałam się od końcówki sierpnia, w międzyczasie dowiedziałam się kilku różnych rzeczy, z którymi nie mogę sobie poradzić [jeśli to ważne, to mogę więcej powiedzieć na ten temat], obniżone samopoczucie - takie mocno obniżone, to gdzieś od miesiąca, wcześniej bywały momenty poprawy [kilka dni, czasem tydzień], teraz ich już nie ma. Jakby co, więcej jest napisane w temacie 'Co się dzieje?', również w dziale depresja. Starałam się tam mniej więcej opisać, co to za problemy w szkole itd.

Sortuj wg