depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja

przez robben1866 26 lis 2011, 19:49
hej,biore od zeszlego piatku parogen 200 2-0-0,tegretol cr 200 1-0-1,i chlorprotixen 500 0-0-1
chodzi o to ze cos chyba parogen na mnie nie dziala depresja mi sie poglebila nigdzie nie wychodze duzo leze w lozku,mam jakies chec ucieczki ale gdzie,dziwne mysli takie odrealnione co mam zrobic
przedtem po parogenie czulem sie dobrze wychodzilem bylem nieraz nawet szczesliwy a teraz to jest inaczej jakby mi sie depresja poglebila-chce sie wybrac na psychoterapie ale niewiem czy to sie udac to zwyklego psychologa czy to musi byc psychoterapeuta wykfalifikowany prosze pomozcie mi niewiem co mam zrobic-nieraz mam czarne mysli jak to bedzie itd,nic mnie nie interesuje tylko wchodze w forum ,ogladam tv ,i zerkam na nasza klase-kupila mi mama dzisiaj tran zeby to jakos bylo lepiej bo wiem ze na depresje to tez pomaga jak sobie pomoc,moze zmienic lek ale na jaki,termin do lekaza mam za 3 tygodnie-moze anafranil kiedys go bralem niby wyciagal z natrectw myslowych bralem 75 mg na dzien odpiszcie

depresja

przez paradoksy 26 lis 2011, 19:51
hej, po co zakladasz nowy temat skoro 1 już miałeś? dopisz tam posta
paradoksy

depresja

przez robben1866 26 lis 2011, 20:34
oki

-- 27 lis 2011, 20:26 --

czy to jest mozliwe ze na poczatku leczenia parogenem zaostrza objawy natrectw myslowych??

-- 06 gru 2011, 21:59 --

leze caly czas w lozku nigdzie nie wychodze brak apetytu niechcec do wszystkiego slabe samopoczucie pomozcie co mam zrobic,czy szpital potrzebny??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg