co dalej .?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

co dalej .?

przez Anonim1 13 lis 2011, 19:41
Witam opowiem wam swoja kurtka historie.
mam 21 lat jest silnym fizycznie człowiekiem ale psychika mi ostatnio siada....
byłem z dziewczyna przez 4 lata kochałem ja i kocham bynajmiej tak mysle ale ostatnio sie rozstalismy juz na dobre a tego chciałem a zarazem nie chciałem bo jak bylismy ze soba ona była bardzo opiekunacza dawąła mi duzo miłosci martwiał sie o mnie i wtedy wydawało mi sie ze tego nie potrzebuje ze to jest zbedne a teraz jak jestem sam to mi tego brakuje i dołuje mnie to ze nie mam juz nikogo takiego jak ona..boje sie ze nikogo ni poznam juz nigdy i bede sam. i tak było za kazdym razem jak ze soba zrywalismy .bałem sie jej powidziec o tej shizie wgle sie boje komu kolwiek powiedziec bo nie wiem co z tego wyjdzie i sie tego boje...jak bym miał zaraz zwarjowac albo oszalec..im bardziej o tym chce nie myslec tym bardziej mysle .. jak sie rozsstalismy po 4 latach dziewczyna podsomowała ze starałem sie byc dobrym człowiekiem ale mi nie wyszło i ze jestem zły ....
siedze przed kompem leca mi łzy i zastanawiam sie jak jest ses tego podłęgo zycia.... co dalej nie wiem boje sie tego /..//
z gory przepraszam za ortografie...

co dalej .?

przez tahela 13 lis 2011, 20:14
ale masz schizofremie o któej boisz sie mowić ludziom, jesli tak to musisz sie tego nauczyć bo inczej będzie ci cięzko żyć a twoje zachowanie bedzie nie zrozumiałe dla ludiz, jak tesknisz to mzoe porozmawiaj z nia jeszcze , mam koleżankę , która ma schizofrenie i znajomi wiedza o tym i jest nam łątwiej zakceptowac jej dziwne zachowanie , musisz sie otworzyć, idź na psychoterapię, idx tez do psychitry schizofrenię sie leczy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

co dalej .?

przez Hunter S. Thompson 14 lis 2011, 00:20
Chlopie , ogarnij sie , my tu sa sami wariaci i pierdolnieci , tak ze jestes w dobrym towarzystwie.
Jesli nie ma opcji powrotu panny , to niestety musisz przeczekac i swoje przecierpiec
Ja mialem takich epizodow w zyciu BARDZO wiele , kazdy jeden to byl "koniec swiata"
Teraz mam lat 50 i sie z tego wszystkiego smieje :-)
Pamietaj - najwieksze problemy w zyciu sa dopiero przed Toba
I zareczam ze ten aktualny bedzie wtedy dla Ciebie nic nie wart
Naprawde
Jak jest az tak bardzo zle , to gorzej byc nie moze , moze byc tylko lepiej
3maj sie , powodzenia
HST
...Oto on , boski prototyp, - mutant ktory nie wszedl do masowej produkcji
Zbyt rzadki aby umrzec i zbyt pokrecony aby zyc ...
- Hunter S. Thompson
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aUbcRPJmhI

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co dalej .?

przez Anonim1 14 lis 2011, 15:41
nie potrafie nikomu o tym powiedziec. to jest za powazne jak dla mnie wszystko staneło do gory nogami...

-- 14 lis 2011, 20:16 --

nie potrafie wgle z nikim o tym mowic bo dla mnie to jest cos najgorzego mowic komus ze mam cos z głowa nie tak...

co dalej .?

przez Hunter S. Thompson 14 lis 2011, 22:06
Tu , na tym forum kazdy ma cos z glowa , tu nie ma lekarzy .. to znaczy sa , ale sie nie udzielaja .....
Czy lekarz psychiatra , czy psycholog widzieli i powazniejsze przypadki i bardziej blache , Twoj stan nie jest ani wyjatkowy , ani specyficzny , ot po prostu taki syndrom straty , wtedy sie czujesz jakby ktos Ci umarl , znam to doskonale , wierz mi , przejdzie , choc pewno jeszcze nie jutro.
Albo kup kwiaty i lec do panny , a jak juz nie mozesz , to pogodz sie ze strata , im wczesniej , tym krocej bedziesz cierpial ...
Psycholog by Ci pomogl , kumaty psychiatra moze nawet bardziej
Musisz sie przelamac , a Twoja droga bedzie krotsza i MNIEJ bolesna
Pomaga zajecie sie czyms , ale wiem , ze raczej sie nie ma siely , jest obsesyjne myslenie , ktore nie wyczerpuje znamion prawdziwej obsesji , bez obaw , nic Ci nie bedzie
a przede wszystkim nie boj sie szukac pomocy , tu zrobiles pierwszy krok - bardzo dobrze jestes na wlasciwej drodze , pomysl - chcesz pomocy , czy sam sobie poradzisz i podejmij decyzje
Zycze Tobie aby byla wlasciwa
Pozdrawiam
HST
...Oto on , boski prototyp, - mutant ktory nie wszedl do masowej produkcji
Zbyt rzadki aby umrzec i zbyt pokrecony aby zyc ...
- Hunter S. Thompson
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aUbcRPJmhI

co dalej .?

przez tahela 14 lis 2011, 23:32
Wiesz mowic o takich rzeczach jest trudno, jednym łatwiej innym trudniej , Tobie trudnie, ale mozna sie tego nauczyć.To sie zdarza po prostu i tyle . Musisz ludziom szczególnie bliskim mowic o czyms takim, kontakty międzyludzkie opiraja sie jednak na zufaniu i poznawaniu , które to rzeczy następuja w wyniku rozmowy. Wiesz to jest ciezkie powiedzenie komus ,ze ma sie coś nie tak, ale wazne by ludzie wiedzieli , ale widizeli w tobie człowieka wartościowego, którym pewnie jesteś, to jest tez dobry test dla ludzi mądzy, rozsądni ludize , którzy naprawde Cie lubia zrozumieja inni , dla których ważne sa pozry i beda sie bali co powie ktos ze sie zadaja z kimś takim odsuna sie , ale zostan ci lojalni i dobrzy, czasem warto zaufać komuś.
Pozdrawiam i ucz sie otwarcia na drugą osobę.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

co dalej .?

przez Anonim1 16 lis 2011, 16:32
jestem zamkniety na ludzi nie wiem o czym mam z nimi rozmawiac mam wrazenie ze patra sie jak na idiote...

Sortuj wg