Antydepresant a antybiotyk

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bryza81 12 lis 2011, 09:13
Biore Elicea, mój chłopak rozchorował się i przyjmuje antybiotyki.Różnie to bywa i też mogłam się zarazić.Stąd nasuneło mi się pytanie...Czy biorąc antydepresanty można przyjmować antybiotyki? Wie ktoś może coś na ten temat?
Nienawidziłam tego co było mną...dziś odycham,bo chce oddychać..choć czasem tak ciężko złapać oddech...
Depresja/Lęki
Elicea,Faxigen

przez paradoksy 12 lis 2011, 09:27
można brać

wystarczy podczas wizyty u lekarza podać jakie leki się bierze i lekarz wtedy dobiera taki lek, który nie wchodzi w interakcje z antydepresantami

tylko nie próbuj kombinować i podbierać chłopakowi antybiotyk, bo się MOGŁAŚ zarazić... :roll:
paradoksy

przez Tlen 12 lis 2011, 09:27
Myślę, że przeczytanie ulotki leku by Ci pomogło. Ewentualnie kontakt z lekarzem jak masz telefon do niego. Ale chyba co mi mogę polecić, to nie martwić się na zapas :)
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 12 lis 2011, 09:40
ulotki?
takie rzeczy się konsultuje z lekarzem, a nie bierze samemu na wała
paradoksy

przez Bryza81 12 lis 2011, 10:31
nie nie
nie zamierzam brać niczego na własną rękę.Tak poprostu mnie to zaciekawiło.Dziękuje za odpowiedzi.
Nienawidziłam tego co było mną...dziś odycham,bo chce oddychać..choć czasem tak ciężko złapać oddech...
Depresja/Lęki
Elicea,Faxigen

Sortuj wg