Zmuszano mnie do homoseksualizmu

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez iman 21 wrz 2006, 01:25
futurelover -już przysypiałam nad wykładami, a tu proszę- post który mnie obudził..
Chciałam zacząć od tego, że BYCIE GEJEM NIE JEST POWODEM DO WSTYDU !!! - nie zaraża, nie jest śmiertelne, nie pozwala wnioskować o "złym prowadzeniu się" ;), ani o głupocie, nie moze być rozpatrywane w kategoriach "winy" itd. Wiem, ze w naszym społeczeństwie zdrowe podejście do tematu jest rzadkością i dlatego posądzenie o bycie homoseksualistą jest dla Ciebie problemem, wiem tez , ze ludziom ciężko jest znaleźc w sobie siłe, żeby ignorować fakt posiadania takiej "etykietki", ale dla mnie i rozsądnych ludzi szantażowanie kogoś taką historyjką jest śmieszne, niedojrzałe i zenujące - chcialabym zarazic Ciebie choć troszeczke takim poczuciem, żebys zrozumiał, ze to oni są idiotami, oni powinni miec poczucie winy i wstydu z powodu swojej rażacej głupoty (bo z powodu tego, ze są gejami - juz najwyraźniej mają)
Dla mnie największym problemem jest to, ze byłeś zmuszany do aktów seksualnych wbrew swojej woli, bo to jest niedopuszczalne! napisałes, śe zajmiesz sie tym jak bedzie naprawdę źle- czy uwazasz, że Twoja próba samobójcza nie jest oznaką tego, ze jest "źle"? - bo ja tak uważam... Nie zrazaj sie tym, ze Twoja nauczycielka nie zareagowała we właściwy sposób- szkoła ogólnie jest dziwną instytucją :) Co do kwestii mówienia rodzicom- uważam, że jeśli sam tego nie czujesz, to nie powinieneś się do tego zmuszać. Nie chodzi o to, ze rodzice nie kochają dzieci, że nie pomogą, ale o to, ze ludzie wychowywani w pewnych tradycjach, mimo swoich chęci- wielu rzeczy nie potrafią zrozumieć. Sugeruje Tobie, żebyś porozmawiał ze szkolnym psychologiem/pedagogiem, albo jakimkolwiek innym. Nie powinienes zostawac sam z takimi problemami i nie musisz. Psycholog pomoże Tobie również przygotować się do rozmowy z rodzicami i powie jak ich oswoic z takimi informacjami.
Teraz pocieszenie w sprawie powodzenia z dziewczynami- w nieśmiałych mężczyznach jest wiele romantyzmu, tylko czasami trzeba trochę dojrzełosci żeby to w kims dostrzec- wszystko jeszcze przed Tobą . Poza tym nigdzie nie ma statystyk odnośnie tego ile dziewczyn trzeba miec w gimnazjum a ile w liceum, żeby być uznanym za "fajnego faceta".
Pamiętaj po czyjej stronie jest racja- po Twojej! i broń swojego stanowiska. Ludzie którzy dyskryminują Ciebie z powodu plotki o rzekomym homoseksualiźmie- nie są ludźmi godnymi Twojej uwagi.

Namawiam Ciebie, a wrecz proszę, żebyś udał się ze swoją historią do psychologa- bo nie możesz pozwolić, żeby jacyś idioci rujnowali Twoje zycie!

pozdrawiam i trzymam kciuki za rozwoj sytuacji

przez K22 26 wrz 2006, 22:19
WITAJ futurelover!! Ja wiem jak trudno sie zwierzyc swoim rodzicom, najgorzej powiedziec to prosto im w oczy... ale ja znalazlam na to sposob- napisalam im list, szczególowy i poprostu go im dalam, moze i tobie tak bedzie łatwiej. I niezwlekaj z tym im dłuzej bedziesz sie zastanawial czy im to powiedziec tym bedzie ci coraz ciezej, a jestem przekonana ze oni ci pomoga. Napisales ze oni sa bardzo religijni,jesli tak to napewno kochaja ci ponad wszystko i niepozwola zeby ktos ciebie krzywdzil. Trzymam mocno kciuki za ciebie, papatki
K22

przez peace-b 26 wrz 2006, 23:10
futurelover to co Ci zrobiono był to szantaż seksualny i podciąga się to pod gwałt. Ludzie którzy Ci to zrobili powinni znaleźć się tam gdzie ich miejsce - ZA KRATKAMI. Głupim szczeniakom najebało się w głowach i znaleźli sobie bezbronną ofiarę - Ciebie. Nie pozwól im się zniszczyć i nie pozwól sobie być po raz kolejny ich ofiarą. Jeżeli boisz się reakcji rodziców spróbuj porozmawiać z obcymi ludźmi - udaj się do odpowiedniej poradnii psychologiczno-pedagogicznej i spróbuj znaleźć tam pomoc.

Ludzie wciąż mnie szokują a Twoja historia jest straszna. Zasługujesz na normalne życie i nikt nie ma prawa Ci ubliżać ani Cię wykorzystywać!
Beznamiętny trans, mechaniczny
Tępych zmysłów zgrzyt, genetyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 02 paź 2006, 01:45
Boże,co za okrutni debilw ci to zrobili!!!Stary wiem,że to nie będzie łatwe ale powiedz o tym swoim rodzicom,pójdżcie z tym na policję,bo ci debile,gnoje,k... muszą pójść za kratki!!!Szkoda,że nie ma kary śmierci w Polsce bo takich debili trzeba poprostu likwidować.
Bardzo ci współczuje i nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego co teraz czujesz...
:)

przez Nevada 02 paź 2006, 02:00
ale dowody.. tak się składa, że pracuję w wymiarze sprawiedliwości, i wiem z wdoświadczenia - że moga byc wielkie problemy z udowodnieniem tego, następnie sprawa będzie się ciągnąc bardzo długo i w efekcie nerwy ci puszczą!
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

Sortuj wg