nieudacznik życiowy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nieudacznik życiowy

przez Stylow 11 lis 2011, 23:46
Laima, kliknęłabym [Lubię To!] gdyby się dało. : D
Stylow

nieudacznik życiowy

przez flapchuck 12 lis 2011, 09:31
Ty myślisz, że ja chcę usłyszeć, jaki to jestem biedny i poszkodowany? Sam to wiem, ale jak widać wasza pomoc sprowadza się do... antypomocy? Najłatwiej powiedzieć "wszystko będzie dobrze", tylko że tak nie będzie.

nieudacznik życiowy

przez *Monika* 12 lis 2011, 09:39
flapchuck, Nasz pomoc ogranicza się niestety do porad.
To jest forum o charakterze informacyjnym.
Jeśli twierdzisz, że użytkownicy wręcz psują i szkodzą Twojemu samopoczuciu jest jedna rada: zgłosić się do specjalisty.
Bo to już nie chodzi o Twój talent, ale o niską samoocenę. A tego rodzaju trudność konfrontuje się u psychoterapeuty.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nieudacznik życiowy

przez Stylow 12 lis 2011, 11:55
flapchuck, tak, pocieszamy albo wręcz odwrotnie jeśli problem wydaje nam się dziwny. Miej na uwadze, że są tu osoby też z problemami. Często poddaje się emocjom. Jak chce się wyżyć to robie to na ludziach. A dzisiaj wszystko naprawiam.
Przepraszam jeśli Cię uraziłam. Monika1974, ma racje, idź do kogoś kto się na tym zna.
My pomagamy na tyle ile potrafimy, ale nie jesteśmy profesjonalnymi psychologami. Tylko ludźmi z problemami, takimi jak Ty. Czyli, że jest nam źle i szukamy pomocy, tutaj, anonimowo. Sorki jeszcze raz :)
Stylow

Sortuj wg