nieudacznik życiowy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nieudacznik życiowy

przez flapchuck 04 lis 2011, 23:00
Mam 17 lat, mieszkam z rodzicami. Od przedszkola lubiłem rysować, dużo ogólnie rysowałem. Tak pomyślałem sobie kiedyś, że będę się uczył rysować, bo strasznie mnie to interesuje, i chciałbym to bardzo dobrze robić. Od razu mówię, że nic nie potrafię, nic. Jestem kaleką życiową... idąc dalej, wywnioskowałem, że jednak nie jestem w stanie rysować, a co za tym idzie, straciłem już wszystko. Nie mam talentu, ani osiągnięć w niczym. Co do rysowania, to po prostu moje prace są marne (oceniają profesjonaliści w miarę), samo to w sobie może nie jest złe, ale ja się nie rozwijam w tej sztuce. Mam antytalent, jak widać, nic mi się nie udaje, nikt nigdy nie pochwalił mojego wysiłku. BOli to strasznie, jak trzeba skończyć ze sobą, bo straciło się ukochane marzenia.

nieudacznik życiowy

przez niosaca_radosc 04 lis 2011, 23:10
flapchuck, a myślisz, że najwięksi znani nam artyści byli doceniani i wychwalani w swoich czasach? Zresztą nie to dobre, co podoba się temu profesjonaliście, ale to, co podoba się wielu. A wierz mi, gusta są tak różne, że ja absolutnie nie wiem jak można oceniać sztukę w kwestii: dobre albo złe, świetne albo marne. Zupełnie tego nie rozumiem.
Zresztą, weź pod uwagę, że sztukę oceniają zazwyczaj zwykli ludzie. Kowalski, Malinowski, a nie prof. dr hab.
I to Kowalskiemu i Malinowskiemu ma się podobać to, co tworzysz. Im i, przede wszystkim, Tobie.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

nieudacznik życiowy

przez flapchuck 04 lis 2011, 23:12
Moje prace są niepoprawne pod względem anatomii, jak to oceniają profesjonaliści. Nie są to znaczące błędy, ale jednak... a zwykły plebs nawet gówno arcydziełem nazwie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nieudacznik życiowy

przez niosaca_radosc 04 lis 2011, 23:15
Zresztą, masz dopiero 17 lat - nie poddawaj się tak szybko!
Zastanów się nad tym i pamiętaj, że talent to tylko 1% sukcesu. Pozostałe 99% to ciężka praca.

-- 04 lis 2011, 22:18 --

a zwykły plebs nawet gówno arcydziełem nazwie

To nie było miłe - to po pierwsze.
A po drugie, jeśli ten plebs Cię nie doceni, to niewiele pomoże zachwyt kilku profesjonalistów.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

nieudacznik życiowy

przez flapchuck 05 lis 2011, 00:01
Chodzi o to, że powinienem osiągnąć wyższy poziom, niż mam obecnie.

Macie tu szkic nakreślony z pół godziny temu:

http://imageshack.us/photo/my-images/210/motoziom.png/

nieudacznik życiowy

przez Zmęczonyyy 05 lis 2011, 00:09
Kpisz sobie, czy co? Zabijać się z powodu braku talentu w rysowaniu? :shock: Ar ju kiding mi?
Zmęczonyyy

nieudacznik życiowy

przez flapchuck 05 lis 2011, 00:14
Miałem nadzieję, że rysowanie mi wyjdzie, bo wszystko inne zawiodło. Jednak i rysować nie umiem, więc nie potrafię nic, a takie życie jest męczące i zje*ane po prostu. Szczególnie, że strasznie liczyłem na rysowanie, bardzo o tym marzyłem.

nieudacznik życiowy

przez *Monika* 05 lis 2011, 00:21
flapchuck, Przestań!
Ludzie odkrywają swoje talenty i pasje mając więcej lat od Ciebie!
Możesz go rozwijać. Zapisz się gdzieś.
Obrazek
Główny Moderator

nieudacznik życiowy

przez Noopii 05 lis 2011, 00:40
flapchuck,znam wielu malarzy profesjonalistów i każdy twierdzi,że"ćwiczenie czyni mistrza"w Twoim wieku 17 lat spokojnie szlifuj warsztat...a nie załamuj się bo nie jesteś doskonały w tym co robisz.Przesadzasz,cierpliwośći trzeba się uczyć całe życie,pokory też...To racja można oprócz tego rozwijać nowe pasje.
Noopii

nieudacznik życiowy

przez halenore 05 lis 2011, 01:08
To ja! :evil: Ciągle znajduję swoje recenzje w "Filmie". Moje refleksje, moje przemyślenia, moje analizy filmowe. Moje recenzje filmowe są trafne i zgodne z tymi, które zamieszczają fachowcy. Dlaczego mnie kur.wa nie przyjęli na filmoznawstwo :?: :!: :why:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

nieudacznik życiowy

przez *Monika* 05 lis 2011, 08:05
halenore, Musisz próbować dalej, może do iluś razy sztuka?!
Obrazek
Główny Moderator

nieudacznik życiowy

przez pannaAlicja 05 lis 2011, 13:44
flapchuck, myślę, że masz swój styl, który nadaje się do przeszlifowania,
a więc ciągle masz coś do roboty ;)
Chciałbyś być doskonały już teraz, w tej chwili - mając 17 lat? A co byś robił przez kolejne pięćdziesiąt?

Poza tym by zasłużyć na miano "nieudacznika życiowego" musiałbyś mieć trochę więcej lat i trochę więcej doświadczeń. Nie przypisuj sobie czegoś, co jest poza Twoim zasięgiem - bo po pierwsze - masz potencjał, masz pasję, masz wiek idealny do tego, by zacząć rozwijać skrzydła.

Nie rozumiem, czemu tak młodzi ludzie już niemal na starcie stwierdzają, że pieprzą to wszystko i tracą zapał :(
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

nieudacznik życiowy

przez okey3 06 lis 2011, 21:37
zgadzam się ! jestes młodym człowiekiem, masz jeszcze wiele do poznania i doznania. nie skreslaj sie na starcie. tak naprawde praca okresla twój byt. bez niej sie rozłoższ,a jesli bedzie Ci towarzyszem na codzień,wygrasz wiele. powodzenia

nieudacznik życiowy

przez flapchuck 11 lis 2011, 22:36
Właśnie to mnie boli, że nic nie umiem, nawet jak ciężko nad tym pracuję. Dodatkowo jestem brzydki, słaby (jedynie jestem w miarę wysoki), nie mam umiejętności w niczym. Kompletny nieudacznik, ech...

Sortuj wg