w jakim temacie mam wstawić swój problem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez niewiemocokaman 22 paź 2011, 16:48
Witam
Chciał bym opowiedzieć o tym co mi się przydazylo i dowiedziec sie jak żyć z depresją pomaniakalna, dokladnie nie wiem czy to to bo lekarz mi nie powiedzia.l jak to okreslic to co mi dolega i co mi sie stalo 2 lata temu. Ponad 1,5 roku lecze się lekami seroquel

przez *Monika* 22 paź 2011, 18:29
niewiemocokaman, Dziwne, że nikt ze specjalistów nie zaproponował Ci terapii. I dziwne, że 1,5 roku faszerujesz się lekami.
Opowiedz co Cię spotkało. Chętnie wysłucham.
Obrazek
Główny Moderator

przez sim-pu 22 paź 2011, 18:38
Super,opowiedz, opowiedz ,czy czekasz na specjalne zaproszenie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 22 paź 2011, 18:42
Może dlatego, że wie, iż depresji maniakalnej (co to jest pomaniakalna?) czyli chad, żaden konował od spychoterapi nie wyleczy.
Michuj

przez sim-pu 22 paź 2011, 18:46
Michuj, o ku... ,rzeczywiście ,nie zwróciłam uwagi na tą pomaniakalną, o kurcze, rozwaliło mnie łooooooo auuuuu

przez tahela 22 paź 2011, 18:55
No to opowiadaj, moze ci coś doradzimy.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez niewiemocokaman 22 paź 2011, 20:00
napisze pozniej bo mam male mieszkanie a jest u mnie rodzina i mi troche glupio i jak ktos wejdzie ,,. przepraszam ale napisze jutro albo w nocy i od czego mam zaczac bo szukam pomocy w internecie już z pol roku ale zawsze cos mnie od tego odpychalo. Powiem tyle ze moj lekarz to rodzina i niemowie mu tego co mysle bo sie wstydze i glupio mi pojsc do innego, a do tego nie chce przedluzyc brania lekow. przepraszam opowiem od poczatku w nocy
dzieki

przez Michuj 22 paź 2011, 21:25
co do odpowiedzi na pytanie w temacie, masz wątek o chad i wątek o lekach.
Michuj

przez niewiemocokaman 22 paź 2011, 22:42
Ja wymyśliłem "pomaniakalną" bo nie wiem co mi dolegało. jest mi bardzo ciezko nie wiem od czego zaczac

przez tahela 22 paź 2011, 22:48
niewiemocokaman,
Jaa chyba rozumiem o co i chodzi z ta pomaniakalną chociaż nigdy takowej nie miałm, depresja po mani tak? Zacznij od poczatku na co chorujesz, co było w mani, jak sie czułeś co robiłeś i co czujesz jak mana minęła teraz w depresji.Dasz radę napisać, próbuj.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez niewiemocokaman 22 paź 2011, 22:51
Tak o to mi chodzi.ok postaram sie ale boje sie ze mnie ktos zle odbierze caly czas mi serce bije jak przed jakims egzaminem

-- 22 paź 2011, 23:05 --

kurde przepraszam ale zkopiowalem to co napisałem do tej pory. Ale jest mi strasznie glupio mowić o rzeczach np: ze ojciec sie duzo zmienil i np nie mam mu nic za złe bo jestem zszkokowany ze tak sie po tym zmienił, mama zreszta też ciężko wyciągać zapomniane brudy które już z nimi wyjaśniłem właśnie podczas mani. Jak mam pisać ze szczegółami czy typu poszedlem tam zrobilem to? czy mowic dlaczego to robilem

przez tahela 22 paź 2011, 23:10
Napisz ogólnie co to za problemy jakie poruszłeś z rodzicami i ppowiedżim ,ze to co wyjaśniłeś sobie z nimi w mani nie do konca cię satysfakcjonuje a depresja ma to do siebie,ze się jest smutnym i nic się nie chce ,ale mysli sie i wnioskuje trzeźwo w mani chyba niekoniecznie i wolałbyś to jeszcze raz przerobić

-- 22 paź 2011, 22:11 --

I nie przejmuj się tym,ze kktos Cię źle odbierze, tu wszyscy maj probblemy i sa bardzo pomocni
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez niewiemocokaman 22 paź 2011, 23:20
nie dam rady sorki. nie wiem czy wogole mam swoje zdanie na ten temat. Mam w głowie mętlik, chce cos napisac ale następna mysl pokazuje ze ta 1 jest bezsensowna tak jak moj słownik był ograniczony do 1%. Na smsy gdzies z 5 miechow temu odpisywalem czasem godzine a napisalem w nich pare słówek. Teraz tak nie mam ale niby chce gadać z ludzmi a jak przychodzi co do czego to sie pale nie wiem co mam gadac. Niby z kolegami rozmawiam ale dopiero po dłuższym spędzaniu czasu czuje sie normalnie chociaz mam wscipskie mysli

-- 22 paź 2011, 23:23 --

ale zadko chodze. Przez te 2 lata siedzenia w domu bardzo sie wszyscy zmienili.

przez tahela 22 paź 2011, 23:36
niewiemocokaman,
Może po prostu czujesz sie niepewnie na oczątku musisz się wdrożyć we wszystko i u Ciebie to trwa dłużej, mozę jestes z natury trochę niepewny siebie a jeszcze choroba to poteguje i jest ci trudno po prostu i trwa to, wszystko dłużej u Ciebie , ja tez mam takie problemy ze potrzebuję czasu a jeszcze sobie porównujesz jak czułeś w manii gdzie wydaje Ci się,ze mogłes wszystko i nagle wpadłeś w czarny dół ,ja sobie to moge tylko wyobrazić ,ale chyba jestem w stanie ze poczucie przejścia ze stanu jestem Bogim do stanu nicc mnie isę ne che musi boleć, przemśł sprawę i napiszesz jak poczujesz siie gotowy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg