Co się ze mną dzieje?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co się ze mną dzieje?

przez Hushabye 04 paź 2011, 07:56
Witam. Mój problem polega na nadmiernym stresie. Wygląda to mniej więcej tak, że rano wstaję przed szkołą (obecnie chodzę do 3 gimnazjum) ze straszliwym bólem brzucha/żołądka. Nieraz czuję, że chce mi się wymiotować, jednak wymioty zdarzają się dosyć rzadko. Oczywiście na bólach brzucha się nie kończy. Często czuję też, że jest mi słabo, a nieraz bardzo zimno. Stres najczęściej mija po szkole, chociaż nie zawsze. Wiadomo, że jeśli mam dużo nauki to stresuję się do samego wieczora, oczywiście cały czas siedzę przy książkach. Często boli mnie głowa, to najczęściej kiedy jestem jeszcze w szkole, a ostatnio zaczęło dość mocno pobolewać mnie serce. Dodam jeszcze, że każda kłótnia w domu nie wpływa na mnie zbyt dobrze.. Mam wtedy ochotę płakać, a czasami.. Po prostu się tnę, obwiniając się o wszystko. Nie wiem co się ze mną dzieje, proszę o pomoc.

Co się ze mną dzieje?

przez shinobi 04 paź 2011, 08:23
To wygląda na jakąś nerwicę, lęki itd.
Postaraj się udać do psychiatry, może psychologa. Młody jesteś, to może jeśli masz jakikolwiek kontakt z którymś z rodziców, opowiedz o tym, zasugeruj, że chciałbyś skorzystać z pomocy lekarza, bo czujesz się źle itd. Może lekarz da Ci coś na uspokojenie, a może wystarczy sama rozmowa.

Co się ze mną dzieje?

przez Zenonek 04 paź 2011, 08:24
Hushabye, Tniesz sie ? Bezwglednie wskazana wizyta u psychologa lub psychiatry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co się ze mną dzieje?

przez Noopii 04 paź 2011, 10:17
Zenonek napisał(a):Hushabye, Tniesz sie ? Bezwglednie wskazana wizyta u psychologa lub psychiatry.

zgadzam się całkowicie z powyższym postem.Leczenie u psychiatry i terapia.
Noopii

Co się ze mną dzieje?

przez Hushabye 04 paź 2011, 15:38
Najlepsze, albo raczej najgorsze jest to że rodzice nie wiedzą o tym że się tnę. I lepiej żebym nic nie mówiła, bo jeszcze bardziej sobie nagrabię. Nie wspomniałam jeszcze o częstych myślach samobójczych i o tym, że boję się ludzi.

Sortuj wg