Zaburzenia nastroju pomóżcie:(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez wuj dobra rada 06 paź 2011, 14:43
Jeśli odsiadka cię nie ominie to może warto jednak pojść do osrodka na leczenie . Brak leczenia może doprowadzic do następnych wybryków i następnych odsiadek a tego chyba nie chcesz. Jeśli biegli uznaja że to choroba doprowadziła do konfliktów z prawem to nie powinieneś iść za kraty a do ośrodka. Jeśli masz problemy z przestrzeganiem regulaminu to w ośrodku szybko nauczą go przestrzegac .
wuj dobra rada

przez robben1866 06 paź 2011, 22:03
i tego niecche bo w pudle jest inaczej

-- 06 paź 2011, 22:05 --

nie jestem typem zeby sie nadawal dla osrodka o tak ci powiem

przez wuj dobra rada 06 paź 2011, 22:31
Albo nie czujesz dlaczego robisz wybryki . Człowiek gdy czuje się znakomicie wiele zniesie , ale gdy czuje się żle łatwo wpada w gniew ,a stąd prosta droga do konfliktu z prawem . Więc musisz siebie poznać a gdy poznasz będziesz wiedział czemu tak a nie inaczej postępujesz . Będziesz świadomy czemu robisz w ten sposób ,wówczas możesz wybrać , gdy wybierzesz życie takie jak dotychczas wówczas będziesz swiadomie lamał prawo a za to są kary . Oczywiście ta swiadomość nie sprawi że poczujesz się lepiej tu nie ma co się oszukiwać bedzie inaczej ale nie lepiej .
wuj dobra rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez robben1866 06 paź 2011, 22:34
dzis sie np dobrze czuje skopalem jednego troche bo o wodke ziomka skakal

przez kicikici 07 paź 2011, 01:15
RObben....masz swiadomosc tego co robisz...musisz nauczyc sie kontrolowac agresje ...i pracowac nad soba..
Nie pozwalas chorobie wygrac...

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez wuj dobra rada 07 paź 2011, 13:56
Rzecz w tym że oprócz leczenia wskazana jest socjalizacja bo żeby kogoś resocjalizować wcześniej musi być zsocjalizowany. Faktycznie oprócz leczenia wskazane jest rozgraniczenie co jest przez chorobą a co jest zwykłym brakiem wychowania i przemocą . Terapia jest i prosta i trudna . Trudna bo leki trzeba dobrać a prosta bo juz jest za stary i za cwany na edukacje i pozostaje z całą surowością konsekwentnie karać.
wuj dobra rada

przez kicikici 07 paź 2011, 14:54
Robben daj znac jak sie czujesz...wczoraj mnie nie bylo dlatego nie pisalam na czacie..nie dlatego ze cie olalam..moja sesja wisiala..

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez robben1866 07 paź 2011, 18:19
kicikici mam dzis widoczny nastruj obnizony obudzilem sie dopiero co zjadlem i mi sie nic niechce:(

przez kicikici 07 paź 2011, 18:21
a ja ide d sklepu kupic cos do jedzenia i tez niemam humoru bo mnie obrazal ktos..niby poczulam sie lepiej tanczylam sobie do muzyki..ale znow mam dola...bede potem..
x0x0x0x

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez robben1866 08 paź 2011, 01:11
skąd jestes taki pewien o mojej socjalizacji,mi sie wydaje że już za pużno na moja socjalizacje,że jestem przegrany.
tylko wbite mam elementy postawy dysocjalnej ale wiesz że w szpitalu trzeba sie zachować grzeczniej i jak człowiek ''usycjalizowany'' musiałbym testy osobowościowe szereg pytan przejść ale wydaje mi sie że zaczyna mi sie prawdziwe cechy osobowości dyssocjalnej,bo np. po skopaniu kogoś nie odczuwam żadnej skruchy,troche uzależniony jestem od depresantów,matka mi leki wydziela - byłem agresywny do niej jak mi wiecej paroxetyny niedawałą nie raz ją biłem... ale lekko
Już Ci opowiadam kolego jak sie naćpałem benziodazepinami weszłem do goscia ''z włamaniem'' kiwało mnie po benzo,byłem tez na wiekszej dawce rexetinu na 40 mg... Dałem gosciowi u góry ''tytoń'' mial zrobić papierosa nie zeszedł nie zrobił mi ich- weszłem tam i od razu jak mu pociagnąłem z piesci w twarz,potem znowu kolejny raz i jeszcze raz ze krew mu leciala lima pod oczami,kopnąlem go silno z buta w twarz parokrotnie kazałem mu wyjść i jeszcze na zewnatrz go skopałem po twarzy,żebrach... Teraz musi chodzić do lekaza zakraplać oczy bo cale czerwone,ucho spuchniete,nos spuchniety,limo pod okiem twarz zadrapana...
Znowu tez prawie za nic przedwczoraj takiego matolata kopnałem ze dwa razy silno w twarz ze az mi kostka spuchła byłem wtedy na red bullach....

przez *Monika* 08 paź 2011, 08:39
robben1866, NIe umiesz panować nad agresją.Bez dwóch zdań!
To co opisujesz....odnoszę wrażenie, że się tym chwalisz.
Słuchaj.
Nie opisuj ze szczegółami,komu i w jaki sposób wyrządzasz krzywdę, bo na prawdę źle się to czyta.Zdajesz sobie sprawę, że źle postępujesz? Żałujesz swoich czynów?
Obrazek
Główny Moderator

przez wuj dobra rada 08 paź 2011, 09:30
Dlatego takie osoby u których za póżno na edukacje jak się zachowywać z całą surowościa się karze . Popatrz w oświęcimiu na tyle osób więzionych ża hitlera jakoś umieli zaprowadzić porządek . Aby pomogło trzeba na silne zaburzenia wpływać jeszcze silniej . Dlatego śąd chce Cię wsadzić żebyś odczuł że następne takie wybryki będą skutkować następną odsiadką co z tym zrobisz to twój wybór . Pamiętaj tylko że dla dobra społeczeństwa sąd nie zawacha się poświęcić ciebie na straty.

-- 08 paź 2011, 09:32 --

Monika czy w terapi chodzi o panowanie nad agresją czy o wyeliminowanie jej ?
wuj dobra rada

przez robben1866 08 paź 2011, 19:51
nie zaluje czynow

przez kicikici 08 paź 2011, 20:12
mnie troche podnieca takie zachowanie agresywnie jak wlamania...wiem jestem chora

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Sortuj wg