Czy to juz depresja czy co innego ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez *Monika* 23 wrz 2011, 19:16
Bez_wiary_on napisał(a):... w pewnym momencie uswiadomilem sobie ze przeciez tak naprawde jestem normalny a z problemami sobie dam rade :)....

Do psychiatry przecież chodzą normalni ludzie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Zenonek 23 wrz 2011, 19:19
dune napisał(a):Bez_wiary_on,
jezeli przez 2 mies nie potrafiles tego sam ogarnać to my ci nie pomozemy.... idz do specjalisty,
da ci zapewnie jakies SSRI które ci nie pomogą
....chyba ze bedziesz miał farta....
a moze kup sobie deprim...podobno niektórym pomaga....
powodzenia

:mrgreen: :tel2: :tel2: Najlepszy motyw, da ci SSRI, ktore i tak nie zadzialaja buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah juz chyba jest lepsza psychoterapia u ciotki niz SSRI...to kompletnie nic nie daje.

przez *Monika* 23 wrz 2011, 19:24
Zenonek, SSRI u Ciebie nie zadziałały, ale to nie znaczy, że komuś innemu nie pomogą. To tak jak z terapią.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 23 wrz 2011, 19:29
Monika1974, Moniczko SSRI jak widzimy malo komu pomogly na forum (jak juz to pomaga Anafranil, Wenla, Amitryptylina )...Zreszta Tobie tez nic nie daly SSRI z tego co pamietam :( ...Taka prawda te leki to sciema , moze oprocz Paroksetyny i Fluoksetyny, bo te dwa leki dzialaja jeszcze na inne receptory.

Powaznie mi bardziej pomaga psychoterapia niz SSRI i dlatego schodze z tego szitu....od paru tygodni biore mirkodawke (nic nie znaczacą) i jest ok...

przez *Monika* 23 wrz 2011, 19:33
Zenonek, cieszę się, że nie chcesz brać leków.
W moim przypadku też tylko i wyłącznie terapia.
:*
Obrazek
Główny Moderator

przez Zenonek 23 wrz 2011, 19:38
Monika1974, W takim razie witaj w Klubie :smile: ....Powaznie przez 1,5 roku leki praktycznie NIC a NIC mi nie daly. Tylko psychoterapia cos tam pomaga i dlatego schodze z tego łajna, bo to nie ma najmniejszego sensu. TLPD to sa leki, SSRI ściema marketingowa. Niestety...Nie przypominam sobie nawet jednej osoby z forum, ktorej monoterapia SSRI by wydatnie (realnie pomogla)...Nie wiem SSRI to chyba mozna traktowac ( co do skutecznosci) jak zwykly suplement diety.

W moim przypadku pomaga terapia i wychodzenie do ludzi...bo jak przychodzi co do czego to okazuje sie, ze jestem lubiany i chetnie widziany :D

przez fiolka34 23 wrz 2011, 19:42
...w pewnym momencie uświadomiłem sobie,że jestem normalny :shock: o losie czy myslisz ,że my tu jesteśmy powaleni i dlatego chodzimy do psychiatry ?złapałeś doła nie każdy dól oznacza zaraz depresje

-- 23 wrz 2011, 19:44 --

wtrące się do rozmowy ja myslałam ,że na SSRi wykorkuje :?

przez Badziak 23 wrz 2011, 20:27
Zenonek, u mnie escitalopram świetnie działał na nastrój i energię. O niebo lepiej niż Anafranil, który z kolei dobrze działa na lęki. Nie bagatelizowałabym znaczenia SSRI. Wenla mało nie zaprowadziła mnie na cmentarz. :roll:
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez mioz 24 wrz 2011, 01:11
Przeżyłeś jakieś traumatyczne przeżycie przez ostatnie pół roku? Czekam na info.
Ostatnio edytowano 17 paź 2011, 17:32 przez Lord Kapucyn, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Caps Lock.

Sortuj wg