Czy to juz depresja czy co innego ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bez_wiary_on 20 wrz 2011, 02:27
Witam nazywam się Marcin mam taki problem od ponad 2 miesięcy, nie potrafię się do niczego zmotywować, z niczego nie potrafię się cieszyć, wszystko mnie denerwuje, z niczym nie mogę sobie dać rady, cały czas chodzę smutny przybity, na nic nie mam siły, wszystko się zaczyna psuć, czuję się w ogóle nie potrzebny, najchętniej bym zniknął :( co się dzieję nigdy tak nie było zawsze byłem pełen energii, towarzyski, ze wszystkiego potrafiłem się cieszyć i we wszystkim znaleźć coś pozytywnego, a teraz nie mam pojęcia co się dzieje pomóżcie proszę :(

Z góry bardzo dziekuję...

przez Nel 20 wrz 2011, 02:41
Bez_wiary_on,
jezeli przez 2 mies nie potrafiles tego sam ogarnać to my ci nie pomozemy.... idz do specjalisty,
da ci zapewnie jakies SSRI które ci nie pomogą....chyba ze bedziesz miał farta....
a moze kup sobie deprim...podobno niektórym pomaga....
powodzenia
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Laima 20 wrz 2011, 02:52
Dziś taki temat był i gdzieś przepadł,albo ja mam haluny :roll: przysięgam,niczego nie jarałam :hide:

-- 20 wrz 2011, 02:54 --

ufff..odnalazłam
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 20 wrz 2011, 03:40
Marcin może wybierz się do psychologa zobaczysz co Ci powie,przyczyna tego jakaś jest i potrzebujesz pomocy by tego dociec...
Noopii

przez Bez_wiary_on 20 wrz 2011, 18:28
A mam pytanie zna ktoś z was jakiś gabinet we wrocławiu tani i dobry ?. Nie mam niestety zbyt dużo gotówki by pójść do drogiego psychologa...

przez Laima 20 wrz 2011, 18:33
Bez_wiary_on, ale możesz iść na nfz tylko musisz poprosić psychiatrę o skierowanie,a i podobno takie skierowanie może wypisać internista,popytaj.
Laima

przez Nana88 20 wrz 2011, 19:28
Zrób sobie test Becka na depresję, musisz go wyszukać w googlach. Niektórzy mówią, że nie jest miarodajny, ale zawsze można spróbować.

przez paradoksy 20 wrz 2011, 19:41
Nana88 napisał(a):Zrób sobie test Becka na depresję, musisz go wyszukać w googlach. Niektórzy mówią, że nie jest miarodajny, ale zawsze można spróbować.

co Ty za głupoty wypisujesz?

samemu się żadnych testow nie robi.

Niech chłopak uda się do psychiatry. Później zobaczy czy zostanie skierowany do psychologa.
paradoksy

przez Bez_wiary_on 20 wrz 2011, 22:10
No dobra ale co mam iść normalnie do lekarza i poprosić o skierowanie czy do kogo i jak ?? Przepraszam ale nie jestem w tym obeznany

przez paradoksy 20 wrz 2011, 22:13
umawiasz się normalnie do psychiatry na nfz - szukasz poradni i się tam umawiasz. do psychiatry nie trzeba skierowania.
psychiatra daje skierowanie do psychologa.
paradoksy

przez Laima 20 wrz 2011, 22:14
Bez_wiary_on, normalnie to musisz powiedzieć z czym masz problem a potem poprosić.To nie jest 5 min.
Laima

przez Bez_wiary_on 20 wrz 2011, 22:19
Dziękuje za pomoc :) szukam tej przychodni w google i nic nie mogę znaleźć będę szukał dalej tylko boję się pójść bo nie chce być od razu za świra uznany czy coś takiego wiecie jak łatwo zyskać takie miano :(

przez Laima 20 wrz 2011, 22:22
Bez_wiary_on, nie Ty jeden tam :P .Pierwszy raz można się pogubić i oni są do tego przyzwyczajeni.Powodzenia ;)
Laima

przez Bez_wiary_on 23 wrz 2011, 19:00
Dzieki wam wszystkim :) nie wiem co sie ze mna dzialo naprawde ale jak juz bylem w przychodni i czekalem w kolejce to w pewnym momencie uswiadomilem sobie ze przeciez tak naprawde jestem normalny a z problemami sobie dam rade :) i szczerze taka mysl pomogla ze szkola(studiami) sie uspokoilo motywacji pelno nagle checi mega duzo :D ogolnie calkowita odmiana :P nie wiem dlaczego ale ciesze sie ze tak sie stalo :) jesli komus tylko czas zmarnowalem to przepraszam nie takie bylo zalozenie :) i jeszcze raz dziekuje za pomocna dlon :) pozdrawiam Marcin.

Sortuj wg