Na temat poznawania ludzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez shinobi 23 wrz 2011, 09:06
wiekszosc kobiet nie szanuje mezczyzn milych, czulych i wrazliwych...Respekt maja tylko przed tymi co maja latwosc w nawiazywaniu kontatkow, sa dobrzy w lozku, czyli jest wysokie ryzyko zdrady...

To chyba dość logiczne. Jakby Ci za free dawali Seicento, albo Mercedesa, to wziąłbyś Seicento argumentując, że wolisz te fury wolniejsze i mniej wygodne? Bez sensu.
W życiu nie każdy musi zakochać się, zaruchać i mieć mercedesa. I niezależenie od tego, co mówią w telewizji z okazji walentynek, czy z jakiejkolwiek innej okazji, tak jest i już.

przez Zenonek 23 wrz 2011, 09:14
shinobi, Wlasnie to nie jest logiczne. Dlatego, ze tacy faceci sa chamscy, nie szanuja kobiet, zdradzaja je, sa nieczuli, nie zapewniaja poczucia bezpieczenstwa itp itd ? To maja byc te plusy ? Chyba, ze uwazasz, ze kobiety to masochistki.

Z logicznego punktu widzenia jest wprost przeciwnie.

Akurat Mercedesa nie kazdy musi miec, ale kochac sie to powinien kazdy, bo to jest naturalna potrzeba biologiczna.

przez Michuj 23 wrz 2011, 09:18
Zenonek, praca pracą, ale litości. Jeśli ciągle tylko o kasie myślisz, to współczuję...
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shinobi 23 wrz 2011, 09:20
Naturalną potrzebą jest też, żeby nam było lepiej, a nie gorzej. A skoro lepiej jest posiedzieć w Mercedesie, niż w Maluchu, to większość z nas powinna jednak jeździć tym pierwszym, a jednak nie jeździ.
Idąc tym tropem, i tropem tego, że miłość jest naturalna powinniśmy dojść do punktu, w którym miłosna podaż oferowana przez mężczyznę skrzyżuje się z linią popytu na miłość pośród kobiet. Krzyżuje się mniej więcej w tym punkcie gdzie ładne, pachnące, cycate kobiety chcą ładnych, pewnych siebie i bogatych mężczyzn. Ta reszta, może sobie pofiglować z brzydkimi kobietami, pojeżdzić na ręcznym, a przytulić się do psa. Tak to widzę, niestety.

przez kornelia_lilia 23 wrz 2011, 09:22
Zenonek, wg mnie zamiast skupiać się, jaka ta płeć przeciwna jest zepsuta, etc. przede wszystkim należ rozwiązać problem tkwiący w psychice osób "mających duże problemy w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną".
Tak chyba już jest zakorzenione w naszej kulturze, że to mężczyzna podejmuje inicjatywę, ale myślę( wg swoich doświadczeń i koleżanek), że jeśli kobieta zainteresuję się kimś, to podejmie jakieś działanie w jego kierunku. I nie zawsze to muszą być jakieś niezrozumiałe dla płci przeciwnej gierki.

przez Michuj 23 wrz 2011, 09:27
A co do tematu cycków, to zawsze bylem zdeklarowanym fanem jak największych (oczywiście w granicach rozsądku i żadnego silikonu, ble).
Ale z upływem lat życie to zweryfikowało ;)Jest sporo kobiet, także bardzo ładnych, do których duże cycki po prostu nie pasują. Chyba większość jest zbudowana proporcjonalnie i malutka szczuplutka kobita z rozmiarem F to tak średnio jakoś. Do takiej bardziej pasują ''sportowe cycki'' ;) Za to dziewczyna o bardzo kobiecych kształtach (nie mówię o tych przy kości), także wyższe, zdecydowanie lepiej wygląda np z D ;)
Michuj

przez kornelia_lilia 23 wrz 2011, 09:31
Michuj, :lol:

przez shinobi 23 wrz 2011, 09:31
Ja tam nie wiem, stary jestem, mnie już cycki nie interesują. Bardziej już ciepłe, wykładane futrem papcie, fotel, gruby koc, i kot spoczywający gdzieś na łonie. I herbata, ale z miodem. :roll:

przez Zenonek 23 wrz 2011, 09:31
shinobi, Tyle, ze kobiet ladnych i zgrabnych jest dziesiatki razy wiecej niz bogatych i przystojnych, mlodych (ponizej 35 lat) kawalerow :) (zwlaszcza w PL), wiec jest dokladnie tak jak mowisz sa krzywe popytu i podazy jakos sie krzyzuja, ale co z tego wychodzi to wiadomo...

Michuj, Spoko, ja malo co mysle o kasie...jezeli juz to tylko jako srodek do spelniania marzen (np fajny rower, fajny uzywany samochod, bo nowe kosztuja krocie czy jakas wycieczka itp itd)...

przez kornelia_lilia 23 wrz 2011, 09:33
shinobi, chyba żartujesz? :shock:

przez shinobi 23 wrz 2011, 09:33
Zenonek, ta reszta to lesbijki pewnie, albo kryptolesbijki. Nie oftopuję już, idę wskoczyć w te papcie, te z futrem.

-- 23 wrz 2011, 09:34 --

kornelia_lilia, nigdy nie żartuję. :?

przez Michuj 23 wrz 2011, 09:38
shinobi, Oczywiście mówię to tylko w kontekście cycków :D Dla mnie przy doborze partnerki nie jest to żadna wytyczna. Fajnie by było gdyby się dobrze czuła i nie miała kompleksów. Jeśli poznaję panienkę, z którą chciałbym nawiązać bliższe relacje, a ma np. B, to wychodzę z założenia, że to ja się muszę dostosować i takie polubić. :lol: Zresztą ww. ''sportowe cycki'' coraz bardziej mi się podobają :105:
Tak więc ostatnie zdanie w temacie: drogie Panie, najprawdopodobniej natura obdarowała was tak, żeby wszystko razem proporcjonalnie wyglądało. I zdecydowanie duże nie jest równe lepsze. Czasem wręcz przeciwnie ;)

Najważniejsze, że kiedy pstryknę palcami, leci do lodówki po piwo :mrgreen: nie no, taki żarcik :P :D

-- 23 wrz 2011, 08:39 --

A co do panienek lecących na kasę nie mam żadnych doświadczeń. Nie byłem nigdy z materialistką ;)
Michuj

przez shinobi 23 wrz 2011, 09:44
Ja tam nie wiem... Czasy dawnymi, gdy jeszcze jakaś chuć w lędźwiach pomieszkiwała patrzyłem rzecz jasna na dupkę, jak drga, podskakuje, bywa, że kusi. Później już tylko na face, co by była ładna, kształtna, co by w niej jakies pozory dobroci, może wrażliwości mieszkały.
Teraz to już na nic nie patrzę, prócz książki, kota, i tej herbaty, ale z miodem. :mrgreen:

przez Zenonek 23 wrz 2011, 09:45
Michuj, haha w sumie podobnie u mnie. Zwiazki z dosyc atrakcyjnymi kobietami mialem wtedy kiedy bylem biednym studentem. A singlem jestem jak zarabiam grubo powyzej sredniej :lol:

Sortuj wg