Na temat poznawania ludzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 24 lis 2011, 23:42
sorensen, ale to Ty zagadałeś, nie możesz kogoś zagadać i oczekiwać, że to ta druga osoba znajdzie jakiś temat!
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez carlosbueno 25 lis 2011, 13:59
Ja jak zagadam kogoś i mi nie odpisuje to se wkręcam od razu że pewnie zostałem olany bo jestem tak beznadziejny choć przecież to nie musi być prawda bo sam czasem tak postępuje. Jak miałem konta na portalach randkowych i coś pisałem i mi nie odpisywano to w dół wpadałem że z kimś takim jak ja nikt nie chce znajomości utrzymywać.
Największy Forumowy Maruda

przez sorensen 26 lis 2011, 11:28
carlosbueno napisał(a): Jak miałem konta na portalach randkowych i coś pisałem i mi nie odpisywano to w dół wpadałem że z kimś takim jak ja nikt nie chce znajomości utrzymywać.

Hehe też tak miałem. Tylko że mi prawie żadna nie odpisywała więc może to było uzasadnione.

-- So lis 26, 2011 10:29 am --

Kiya napisał(a):sorensen, ale to Ty zagadałeś, nie możesz kogoś zagadać i oczekiwać, że to ta druga osoba znajdzie jakiś temat!

Możliwe, tylko że ja nie umiem prowadzić rozmowy, wymyślać tematów i tak dalej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez idle 27 lis 2011, 20:27
Ja się w tym miesiącu odcięłam od prawie wszystkich, ale to jest swojego rodzaju detoks. Zawsze sobie wybieram ludzi, którzy traktują mnie jako drugą kategorię i się od nich uzależniam. Ale nie tym razem - utnę to, póki jeszcze jestem w stanie i mam na tyle siły.

Uwielbiam poznawać ludzi podobnych do mnie, ale to się zdarza tak rzadko (hm, zdarzyło się raz), że nabrałam w tym ogromnego sceptycyzmu ... a tak bym chciała. Najlepiej, żeby każdy przed poznaniem mnie wypełnił kwestionariusz cech osobowości i zainteresowań, wtedy wszystko byłoby łatwiejsze :mrgreen:
idle

Sortuj wg