Na temat poznawania ludzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sorensen 10 paź 2011, 22:30
Morfik napisał(a):sorensen, Kiyi chodziło o higienę osobistą bardziej chyba...

To swoją drogą, o tym nie piszę bo wydaje mi się że minimum higieny jednak przeciętny człowiek zachowuje :mrgreen: Ale tam było wprost o budowie ciała. No chyba że higiena to jest pakowanie na siłowni. Wtedy sorry, nie mam więcej pytań:P

przez Morfik 10 paź 2011, 22:32
W dodatku jest gruby i średniej urody. Ale jestem przekonana, że znalazłby sobie dziewczynę, gdyby nie to, że... fatalnie się ubiera i śmierdzi.

Cytat w obronie Kiyi, wyraźnie chodzi o higienę i sposób ubierania.

przez sorensen 10 paź 2011, 22:58
Morfik napisał(a):
W dodatku jest gruby i średniej urody. Ale jestem przekonana, że znalazłby sobie dziewczynę, gdyby nie to, że... fatalnie się ubiera i śmierdzi.

Cytat w obronie Kiyi, wyraźnie chodzi o higienę i sposób ubierania.

"W dodatku gruby i średniej urody" I to mi wystarcza:) A przekonanie że gdyby coś tam to coś tam, to akurat mało istotne jest:)
Bo sorry misiaczki, ale ja nie śmierdzę, zapachów używam, ubieram się przyzwoicie i wiem co to fryzjer.....a jakoś nic z tego nie wynika:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morfik 10 paź 2011, 23:01
Wiesz nie jesteś magnesem na kobiety, ale jednak z drugiej strony nie jesteś jakoś strasznie odpychający pod względem higieny osobistej i zaniedbania, jak właśnie nasz pulchny przykład powyżej.

przez sorensen 10 paź 2011, 23:07
Morfik napisał(a):Wiesz nie jesteś magnesem na kobiety, ale jednak z drugiej strony nie jesteś jakoś strasznie odpychający pod względem higieny osobistej i zaniedbania, jak właśnie nasz pulchny przykład powyżej.

Jest dwóch studentów - jeden oddał pustą kartkę, drugi uzbierał 30% punktów. Jaka jest między nimi różnica? Żadna. Obaj nie zaliczyli :mrgreen:
To że ktoś nie śmierdzi i nie wygląda jak obdartus akurat nie jest dużym atutem:)

przez Morfik 10 paź 2011, 23:08
sorensen, no jeżeli uważasz, że to nie jest atut, no to już nie wiem co Ty uważasz za atut...

przez tahela 11 paź 2011, 00:02
sorensen,
Zapewnia, cię ze to ,ze ktos nie smierdzi i nie wyglada jka obdartus jest duzym atutem , ]ciekawe czy ty bys chciał dziewczyne brudaske , ktorej sie prac ubran nie chce i śmierdzi od niej , no weź przestań głupoty wypisywać.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Kiya 11 paź 2011, 12:32
No właśnie, chodzi mi o higienę osobistą :) A że napisałam, że jest gruby i średniej urody - wyobraziłam sobie jak wraca wieczorem do domu i żali się na jakimś forum, że żadna go nie chcę, bo ani piękny, ani szczupły, a jakoś tej swojej higieny nie zauważa... Poza tym zarówno kobiety jak i mężczyźni od lat starają się ubierać tak, żeby podkreślić swoje atuty, a zakrywać wady, stąd przykład, że gruby, a jeszcze to podkreśla... Jak już mówiłam - ja tam lubię misiaczków. Widział ktoś kiedyś kreskówkę Kleszcz? Pamiętacie Artura? :p (dla niewtajemniczonych - grubasek w obcisłym stroju super-bohatera)

I tak - higiena jest atutem. To smutne (bo to powinno być normalne), ale to prawda.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez depresyjny86 12 paź 2011, 00:33
ciekawe czy ty bys chciał dziewczyne brudaske

Hmmm z chęcią bym taką umył... :P
Co do śmierdzenia to fakt,nikt nie lubi jak ktoś śmierdzi..
Uśmiech dla Wszystkich Pań z tego tematu: ;)
:)

przez shinobi 12 paź 2011, 09:15
Kod: Zaznacz cały
Hmmm z chęcią bym taką umył...

Mydełkiem Fa, siaba daba da.

przez kornelia_lilia 12 paź 2011, 16:58
człowiek nerwica napisał(a):Hmmm z chęcią bym taką umył... :P

:lol: :lol: :lol:
Gdybyś w realu był takim dowcipnym, pozytywnie zakręconym kolesiem, jak w świecie wirtualnym(wyłączając biadolenie) śmiem twierdzić, że Twoje problemy w tym temacie nie miały by miejsca.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez depresyjny86 15 paź 2011, 15:20
Muszę się jakoś zebrać w sobie...nie wiem,pozmieniać pare rzeczy...po to żeby czuć się jakoś dobrze na realu,i moze wtedy będę mógł pokazać w świecie realnym,jaki naprawdę jestem...może wtedy uda mi się te moje blokady związane z ludżmi jakoś przejść..Zaczynam od dzisiaj.
:)

przez kornelia_lilia 15 paź 2011, 16:19
człowiek nerwica, informuj o zmianach, może kogoś to zainspiruje do zmian u siebie.

przez pentagrow 15 paź 2011, 19:53
ja bym chciał kogoś poznać ale nie wiem jak... próbowałem portalu randkowego, psychoterapii... nie wiem co dalej.. ludzie mnie nie akceptują....

Sortuj wg