Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja


halinka12

Rekomendowane odpowiedzi

witam niewiem jak mam pomóc swojej córce gdy przyjechała na urlop wybralismy sie na cmentarz jak zwykle do jej ojca i szlismy juz do tescia i doznała takiego szoku gdy zobaczyła ze jej babcia nie zyje od maja nikt nie powiiadomił tak sie nie robi ja od smierci meza nie utrzymywałąm kontaktu z jego rodzinom ale dzieci zawsze woziłąm do babci ona była dlaniej wszystkim to był wielki szok krzyk na cmentarzu ja nierozumiem jak mozna tak postapic teraz wpadłą w depresje jest daleko w holandii wiem ze sobie sama nie poradzi bo ja wiem moja mama 4 lata temu odeszłą i ja tez sobie z tym nie radze do tej pory czesto płacze a juz jak jade na cmentarz czuje straszny ból zal wiem ze to jest wemnie i nie daje sobie sama radymoje rodzenstwo nie dopuszczało mnie do mamy bo im chodziło tyko o pieniadze a ja jom zoaczyłam po 7 latach na pogrzebie i jak mam z tym zyc choc wiem ze 2 dni przed smierciom powiedziała ze mnie kocha i namnie moze liczyc i tak jak ja nie pojade na cmentarz to nikt nie pamieta ani o dniu matki imieniny tylko ja dbam ale co mam robic ja bardzo przezywam jak pacze na ponik wyc mi sie chce prosze pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem specjalistką,ale dużo o tym czytałam...

Nie wiem jaki jest powód depresji córki. Nie wiem też , czy to jest depresja.. ale często bywa tak, ze własnie po odejściu bliskiej osoby, ludzie popadają w depresję, która jest własnie spowodowana żałobą jakby. Myślę, że w takich sytuacjach przydałoby się spotkanie z psychologiem,rozmowa. Podejrzewam, ze córka nie będzie musiała do psychologa chodzić długo. Wszystko zależy, czy depresja wywołana została stratą bliskiej osoby, następnie szokiem zaistniałych sytuacji, czy jest tu inny problem życiowy.

Jeżeli córka jest tam sama to może wypada tam jechać jeżeli istnieje możliwość.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×