Pomocy, proszę...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pomocy, proszę...

przez BEZsensuZYCIA 24 sie 2011, 16:46
Witam. Mam na imię Patrycja. Juz kiedys byłam na tym portalu, ale nie moge se zalogować, założyłam nowe z tym samym albo podobnym loginem.Tam napisałam Historie mojego życia, do 18 roku życia.. teraz mam prawie 20. chciałam tam dopisać ciąg dalszy mojego życia ale nie moge znaleźć. Tak wiec tutaj napisze. Przez ten rok wydążyło się dużo. Gdy wyszłam z Placówki, było mi ciężko i nie miałam środków do życia, postanowiłam uciec z tad i zacząć życie za granica,niedawno wróciłam z UK , jestem w Polsce mieszkam u koleżanki. Jak wspominałam wcześniej próby myśli samobójcze były na porządku dziennym,ale gdy wyjechałam mialam tylko czasami załamania i takie mysli. Nie wiem az od czego zacząć.... oj tyle sie wydarzyło...przepraszam nie mogę więcej pisać już czuje ze zaraz sie zacznę trząść i sobie coś zrobię... te wspomnienia miałam nadzieje ze odeszły ale wróciły... muszę ociekać..napisze jak się uspokoję.

Pomocy, proszę...

przez tahela 24 sie 2011, 17:09
Uspkój se , przemysł,
wróc i napisz co Cie gnebi , czasem samo wyrzucenie z siebie pomoze.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Pomocy, proszę...

przez ewaryst7 24 sie 2011, 17:12
Czekamy..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy