Wielki problem z zakolami :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Życzliwy 17 sie 2011, 10:15
Witam!
Mam od pewnego czasu problem z włosami. Bardzo się tego wstydzę.. wcześniej nie zwracałem nawet na to uwagi, na te okropne zakola. Mam już to w genach po tacie. Nie mogę tego znieść :( ! Mam je od urodzenia i wcześniej mi nie przeszkadzały. Ale teraz gdy mam już 14 lat zaczęły mi przeszkadzać. Przez te włosy czuję się gorszy :( .Żeby je ukryć zapuściłem grzywkę ale i ona już nie pomaga. Przy krótkich też wygląda to nieciekawie. Na wf gdy biegam zawsze boję się że wiatr rozwieje mi tę grzywkę i będzie widać te zakola. Rano i wieczorem muszę chodzić sprawdzić co z włosami :(. Jest jakichś sposób by znów zaczęły rosnąć tam włosy?
Błagam o pomoc :cry:
Pozdrawiam Życzliwy :)

Gdy mi smutno, gdy mi źle słucham muzyki.
Jest dla mnie
lekarstwem na złość, może
wam też pomoże..

Roxette - She's Got Nothing On (But The Radio)
http://albertville.wrzuta.pl/audio/3bNN ... _the_radio

przez kusia 17 sie 2011, 10:25
Witam!
Musisz udać się do lekarza, dermatologa, on przepisze jakiś lek, wiem, że bardzo skuteczny dla mężczyzna jest minoxidil (dostępny pod wieloma nazwami handlowymi).
Powodzenia i mam nadzieję, że się uda :)
"Nie przejmuje cudzych szajb, mam własną"

przez Im_Back 17 sie 2011, 10:29
Życzliwy,

jeżyk tez dobrze wygląda .
Może zamieścisz zdjęcie w "Witam" -"Ludzie z forum"
Idę o zakład ,że nie ma się czego wstydzić .
Że ten wstyd to tylko kompleks który można pokonać .
Pamiętaj -mądrej głowy włos się nie trzyma .
Im_Back

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 19 sie 2011, 22:24
wg mnie to też ujowy problem, włosy są w dzisiejszych czasach naprawdę ważne w wyglądzie (no można się na łyso walnąć, ale mi akurat np. nie do twarzy z tym), ja nie mam co prawda zakoli ale ostatnio zauważyłem że mam jakby przerzedzone włosy, jak postawię grzywkę na żelu to muszę ją dobrze ułożyć bo mi skórę widać :/ nie wiem czemu tak, zawsze z włosami miałem ok, a teraz zaczynam się poważnie martwić zwłaszcza z moją obsesją na punkcie włosów. jak tak dalej będzie to się chyba do tego dermatologa przejdę

przez Zenonek 22 sie 2011, 11:04
http://sklep.i-f.com.pl/pl/hair-protect-men/70

Sproboj to, tanie jak barszcz w porownaniu do innych srodkow na wlosy, a moze pomoc.

Sortuj wg