Inny świat...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Inny świat...

przez czarna roza 29 cze 2011, 21:34
Codziennie zadaje sobie pytanie dlaczego ja, za co i wogóle. Jako mała dziewczynka marzyłam o domku z ogródkiem gdzie biegają dzieci, domu do którego zawsze chciałoby się wracać. A teraz mam 21lat i jedynym moim marzeniem jest śmierć. Całe życie przepychana, nieakceptowana, poniżana. Zawsze byłam na dnie, w moim życiu nic nie ma sensu. Chciałabym poprostu umrzeć, nic nie czuć. Wczoraj byłam u psychiatry poryczalam się jak małe dziecko a on chciał mi wypisać skierowanie do szpitala... Nie zgodziłam się, więc zwiększył mi leki i kazał przyjść za tydzień na całą godzinę. Dzisiaj już nie dałam rady i się pocięlam... Dawno już tak źle się nie czułam, już nie wiem co mam robić... Do szpitala nie ma mowy żebym poszła, w domu praktycznie nie przebywam, wolę iść połazic po torowisku, widok torów i dźwięk nadjeżdżającego pociągu to jedyne co mnie uspokaja, tylko na wiadukcie odnajduje spokój tam jest inny świat
Ostatnio edytowano 30 cze 2011, 11:40 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: edit powtórka fragmentu
czarna roza

Inny świat...

przez zotralinka 30 cze 2011, 09:58
Dlaczego nie ma mowy o szpitalu? A psychoterapia? Próbowałaś kiedyś?

Inny świat...

przez czarna roza 30 cze 2011, 11:19
Chodzę do psychologa ale jak narazie to nic nie daje, a do szpitala nigdy już nie wrócę, choćby nie wiem co,
czarna roza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Inny świat...

przez TheGrengolada 30 cze 2011, 21:37
Masz jakieś złe doświadczenia związane ze szpitalem? Może po prostu trafiłaś na złych ludzi, to przecież nie musi się powtórzyć.
Pomyśl, że nic nie jest jeszcze stracone, nadal jest olbrzymia szansa na to, że będziesz mieć w przyszłości upragniony dom i rodzinę... no tylko trzeba pokonać te problemy, które Ci się teraz przytrafiają. Wierzę, że większa dawka leku pomoże, trzeba trochę poczekać, zanim zacznie działać. No i terapia... Powodzenia!

Inny świat...

przez czarna roza 07 lip 2011, 12:51
15 idę do endokrynologa mam złe przeczucia... Tak bardzo się boję. Nie wiem co dalej
czarna roza

Inny świat...

przez ewaryst7 07 lip 2011, 14:17
Dlaczego masz złe przeczucia? To lęk irracjonalny..Wiesz?

Inny świat...

przez czarna roza 07 lip 2011, 14:42
Boję się bo miałam nadzieję że on odmieni moje życie a dowiedziałam się że tego owlosienia się nie pozbędę, wyglądam jak mutant... Jak małpa. Nie radzę już sobie z tym nie wiem co dalej. Pogubilam się już w tym wszystkim
czarna roza

Inny świat...

przez kored 08 lip 2011, 23:45
czarna roza - lekarz ci tak powiedział?? Chodzi o hirsutyzm? To się przecież leczy, depiluje. Może skonsultuj się z innym lekarzem. Tu masz forum wsparcia dla osób z tym schorzeniem. Może tam znajdziesz pomoc albo polecanego lekarza -----> www.hirsutyzm.fora.pl/

Inny świat...

przez czarna roza 09 lip 2011, 09:02
Tak wiem że leczy ale nie mam zamiaru czekać 10-15 lat żeby i tak poprawy nie widzieć a depilacja zostawia ślad na psychice, to jest upokarzające doświadczenie, co dalej? Jak ma wyglądać moje życie? A własna rodzina? Nigdy jej nie będę miała. Ludzie śmieją się ze mnie, pytają czy jestem facet czy baba raz zdążyło się że naplul mi chłopak w twarz a wszyscy mieli z tego ubaw a on cieszył się że trafił przecież to zostawia taki ślad na psychice że szkoda gadać.go ubaw a on cieszył się że trafił przecież to zostawia taki ślad na psychice że szkoda gadać.
czarna roza

Sortuj wg