Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sometimes 15 gru 2013, 11:42
27 lat to prawie jak dziecko :)

przez kaja123 15 gru 2013, 16:42
ksiezycowa27 napisał(a): Czy ktoś z was orientuje się ile to może trwać? Wiadomo, to kwestia indywidualna ale zastanawiam się czy to miesiące czy lata?

Jeśli mogę coś doradzić to sie nie zastanawiaj tylko idź. Nikt Ci na to pytanie nie odpowie bo nie wie. Zawsze możesz przecież zrezygnować.

przez vifi 16 gru 2013, 03:14
Czy ktoś z was orientuje się ile to może trwać? Wiadomo, to kwestia indywidualna ale zastanawiam się czy to miesiące czy lata?
Zależy od tego jak głębokie są problemy, np. w wypadku leczenia nerwic, które rozwijały się od wczesnego dzieciństwa i jest potrzeba dość dużej zmiany, są to raczej lata. W wypadku jakiś przejściowych problemów z samopoczuciem/w pracy/związkach wystarcza nawet kilka spotkań (czyli raczej miesiąc lub kilka). Ty pewnie będziesz gdzieś pomiędzy (statystycznie rzecz biorąc).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg